reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dobra... Idę na betę, bo do 10 jest tutaj u nas, 200 m ode mnie.
Wezmę córkę ma ręce, nie będzie wstyd z dzieckiem na rekach? Nie opłaca mi się wózka znosić z 3 pietra
A czemu wstyd. Normalna rzecz. Nie masz obowiązku wozić w wózku dziecka.
Ps. Dzisiaj już dosyć mocno plamie żywią krwią. Szkoda, że w week zamknięte. Najwcześniej będę mogła powtórzyć w poniedziałek
Ja na Twoim miejscu to bym swe kroki na jakąś IP skierowała z tym krwawieniem... Albo do ginekologa na gwałt.
 
reklama
Jestem umówiona na dzisiaj na 17.40.
Oki to lecę z dzieckiem na rekach.
Dzisiaj 13dc, mnie chyba Szlag trafi. Pamiętam, że też tak miałam jak tabletek nie brałam anty.
A czemu wstyd. Normalna rzecz. Nie masz obowiązku wozić w wózku dziecka.

Ja na Twoim miejscu to bym swe kroki na jakąś IP skierowała z tym krwawieniem... Albo do ginekologa na gwałt.
 
Cześć dziewczyny, muszę Wam powiedzieć, że jestem z siebie dumna bo na coraz większym luzie podchodzę do tych starań. Jeszcze niedawno bałam się, że jak się nie uda przy kolejnym cyklu to będę przeżywać, a tu dzisiaj 2 dc, do tego dowiedziałam się o kolejnej ciąży znajomej i powiem Wam, że cieszę się jej szczęściem i jedynie co odnośnie starań wczoraj "wymyśliłam" to wizytę u gina na 10 dc 🙂 skoro sam zasugerował monitoring to nie będę się z nim spierać 😁


Zawsze mi się wydawało, że to z tym leżeniem z nogami do góry to mit i pić na wodę... 🤔
Moja koleżanka też twierdziła, że po którymś tam nieudanym cyklu, zaczęła się stosować do "nóg w górze" i się udało. Póki co jeszcze nie próbowałam bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić
 
Cześć dziewczyny, muszę Wam powiedzieć, że jestem z siebie dumna bo na coraz większym luzie podchodzę do tych starań. Jeszcze niedawno bałam się, że jak się nie uda przy kolejnym cyklu to będę przeżywać, a tu dzisiaj 2 dc, do tego dowiedziałam się o kolejnej ciąży znajomej i powiem Wam, że cieszę się jej szczęściem i jedynie co odnośnie starań wczoraj "wymyśliłam" to wizytę u gina na 10 dc 🙂 skoro sam zasugerował monitoring to nie będę się z nim spierać 😁



Moja koleżanka też twierdziła, że po którymś tam nieudanym cyklu, zaczęła się stosować do "nóg w górze" i się udało. Póki co jeszcze nie próbowałam bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić
Cześć dziewczyny 😊 tak jak przewidywałam witam się w 1dc, zaraz lecę na badania dzisiaj skontroluję poziom witamin i cały pakiet tarczycowy, w 3dc zrobię hormony i tak samo jak @Mila90 umówiłam się na monitoring w 10dc 😉 Miłego dnia dla Was! ❤️
 
reklama
Cześć dziewczyny 😊 tak jak przewidywałam witam się w 1dc, zaraz lecę na badania dzisiaj skontroluję poziom witamin i cały pakiet tarczycowy, w 3dc zrobię hormony i tak samo jak @Mila90 umówiłam się na monitoring w 10dc 😉 Miłego dnia dla Was! ❤
Tak jak Ci wcześniej napisałam w tym cyklu zrobisz małpe w bambuko ❤
 
Do góry