reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny chyba mi już wali na łeb, a przy okazji na oczy.
Poszłam teraz z desperacji wyciągnąć poranny test ciążowy i ja widzę cień drugiej kreski..
Ja wiem ze tyle godzin po czasie to guzik to znaczy, ale ja nigdy tak nie miałam a teraz taki mega jasny cień widzę...
Mialam pisać że ja bym uznała to za dobry znak do jutrzejszego testowania ale widzę teraz że to Pink więc bym się nie podniecala 🙈. Pink kiedyś mnie zrobił w bombuko i kreska była widoczna gołym okiem a w ciąży nie byłam. Ale oczywiście test powtórz :-)
 
reklama
On jest tak blady że w aparacie praktycznie nic nie widać [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Muszę chyba po prostu się wyspać i przestać nakręcać, ale ta spóźniająca się @ mi wcale nie ułatwia.
Co 5 minut łażę i sprawdzamZobacz załącznik 1203335

Po takim czasie test jest nieważny. Mogła Ci się pokazać kreska fabryczna [emoji2368] pinki tak lubią
 
On jest tak blady że w aparacie praktycznie nic nie widać [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Muszę chyba po prostu się wyspać i przestać nakręcać, ale ta spóźniająca się @ mi wcale nie ułatwia.
Co 5 minut łażę i sprawdzamZobacz załącznik 1203335
Jak jesteś po terminie @ to nie chce Cie dołować ale raczej test 10ml by wykrył ciążę 🤪 Tak czy inaczej póki nie ma @ jest nadzieja!
 
On jest tak blady że w aparacie praktycznie nic nie widać [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Muszę chyba po prostu się wyspać i przestać nakręcać, ale ta spóźniająca się @ mi wcale nie ułatwia.
Co 5 minut łażę i sprawdzamZobacz załącznik 1203335
Jak jesteś po terminie @ to nie chce Cie dołować ale raczej test 10ml by wykrył ciążę 🤪 Tak czy inaczej póki nie ma @ jest nadzieja!
 
Zgadzam się - lekarz kazał więc tak bierz 😊 Mnie chodziło o to, że Upadła sama chciała tak dobrać tabletki a wydaje mi się, że taka dawka kwasu foliowego to za dużo. Z ciekawości sprawdziłam, bo nawet nie wiem na co jest Ovarin 😜 i on ma małą dawkę kwasu bo tylko 200.
No prawda, że sama bym nie wzięła więcej niż trzeba. Raczej wybrałabym jedno z🤷‍♀️ ale moja ginekolog pomogła tyłu parom zajść w ciążę, że jej ufam 🤷‍♀️ dodatkowo w necie nawet farmaceuci, twierdzą, że te 2 preparaty można brać 🤷‍♀️ ale samemu lepiej uważać na dodatkowe rzeczy 😁
 
reklama
Pewnie masz rację ale dopóki ja nie zbadam siebie to mój na pewno nie weźmie się za siebie [emoji2368]

Szkoda [emoji6] ale tak po prawdzie to mój narazie tez nie jest przebadany, choć rozmawialiśmy o tym i się przebada. Myśle ze z tym to poczekamy do grudnia lub stycznia. Ja siebie badam co 2-3 lata na tarczyce wiec tu na bieżąco, poza tym miałam plamienia dość długie wiec przy okazji z tego powodu podstawowe hormony miałam badane i tak [emoji6] wszystko ok wiec dajemy sobie jeszcze chwile na działanie, a jak nie będzie efektu to będzie zasilał słoiczek [emoji16][emoji16]
 
Do góry