reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Chyba ten listopad jest jakiś pokręcony, że tyle nas czeka na @ albo druga kreskę, a nie ma ani jednego ani drugiego 😢
Chłop mnie ukochał, łzy otarł obiecał ze teraz będzie się starał jeszcze bardziej 😎
Czytałam o tym korzeniu maca. Stwierdził nawet że może brać , więc pytanie do Was. Brać czy nie brać?
Brać 😁 maca jest bardzo fajna co prawda dopiero z mężem bierzemy miesiąc (on większą dawkę, ja tylko do koktajli) a dopiero efekty widać po 3, ale ja już zauważyłam że zamiast jednego razu, zdarzają Nam się dwa pod rząd 😍😁
 
reklama
Brać 😁 maca jest bardzo fajna co prawda dopiero z mężem bierzemy miesiąc (on większą dawkę, ja tylko do koktajli) a dopiero efekty widać po 3, ale ja już zauważyłam że zamiast jednego razu, zdarzają Nam się dwa pod rząd 😍😁

Łooo Pani to to jest reklama 😍😍😍
Zamawiamy zaraz. Lepiej kupić to w proszku czy w kapsułkach? Czytałam że tego proszku to łyżeczkę dziennie, to facetowi dawać więcej?
 
Brać [emoji16] maca jest bardzo fajna co prawda dopiero z mężem bierzemy miesiąc (on większą dawkę, ja tylko do koktajli) a dopiero efekty widać po 3, ale ja już zauważyłam że zamiast jednego razu, zdarzają Nam się dwa pod rząd [emoji7][emoji16]

To mój ma chyba jakiś naturalny doping w organizmie [emoji1787][emoji1787]
 
Ja też wczoraj taki komunikat miałam [emoji2368] Nie wiem czy za ciemne zdjęcie czy inny powód[emoji848][emoji848]
Dzień dobry [emoji4]
@Gryfin ile już dni po owu? Mojej przyjaciółce dopiero trzeci test wyszedł pozytywny, więc póki nie ma @ to jest nadzieja [emoji847]

Dziewczyny, nie mogę wrzucić kolejnych testów do Premom. Tzn mogę ale nie liczy automatycznie T/C ratio. Miałyście tak? Czy coś robię źle? Pojawia się komunikat jak w załączniku.
 
Łooo Pani to to jest reklama 😍😍😍
Zamawiamy zaraz. Lepiej kupić to w proszku czy w kapsułkach? Czytałam że tego proszku to łyżeczkę dziennie, to facetowi dawać więcej?
Mój mąż bierze jedną tabletkę tych dziennie i pije razem ze mną nasz zdrowy płodnościowy koktajl i w nim jest na każdą szklankę jedna płaska łyżka 😁
Screenshot_20201118_095419.jpg
 
reklama
Do góry