reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

To ten l[emoji35][emoji35]
20200728_140857.jpeg
 

Załączniki

  • 20200728_133220.jpeg
    20200728_133220.jpeg
    52,8 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Z doświadczenia powiem Ci, że dużo lepsze są testy płytkowe niż strumieniowe, płytkowe są dużo bardziej czułe, a te strumieniowe często się zalewają albo mają fabryczną kreskę różową tylko cieńszą, która wprowadza w błąd jeśli się o tym nie wie
 
Też miałam te testy, nie ma co się w nie wgapiac bo można dojrzeć blade kreski.
Jeśli dłużej poleza to już ewidentnie widać kreskę.
Jeśli kreski nie widać to nie można doszukiwać się cienia bo po prostu na tych testach zdarzają się cienie i to nie świadczy o ciąży.
 
Poważnie? U mnie ginekolodzy normalnie przyjmują 🤷‍♀️ wczoraj nawet zarejestrowałam się do jakiegoś z NFZ bo był polecamy na fejsbuku. Próbuj dalej, skąd jesteś? Może któraś z nas będzie w stanie Cię pokierować do kogoś.

Dziewczyny, suplementujecie selen i cynk? Ja dzisiaj zamówiłam z aliness ale boję się żeby nie przesadzic z dawką 🙈
Ja jestem z okolic Włocławka
W czasie koronawirusa nie tak łatwo o wizytę.
Ja bym powtórzyłam jeszcze raz teraz test , nie możliwe, żeby dwa testy się pomyliły. Ewentualnie zrobiłabym bhcg.
No właśnie dwa miałam pozytywne ten z wczoraj nawwt nie był z porannego moczu A dzisiaj ten negatywny to jakaś porażka
 
reklama
Na dzisiejszym teście też pojawiła się kreska bladzioszek taki że hej ale jest czyli bardzo dużo mają trafnych tych testów [emoji35][emoji22]

Ja ze zdjęcia szczerze mówiąc nic nie widzę nie wiem czy to kwestia tej bladziutkiej kreski, że bardzo chcesz ja widzieć. Mi pokazał zgodnie z prawdą i ciążę i jej brak, ale na testach się nie znam mało ich robiłam. 😉
 
Do góry