reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Powtórzyła dziś ten fatalny test który mnie oszukał ostatnio [emoji35][emoji35][emoji35][emoji35]
20200728_124012.jpeg
 
Wczoraj zadzwoniłam chyba do każdego w zasięgu 50 km i nic z tego ☹🤷‍♀️
Poważnie? U mnie ginekolodzy normalnie przyjmują 🤷‍♀️ wczoraj nawet zarejestrowałam się do jakiegoś z NFZ bo był polecamy na fejsbuku. Próbuj dalej, skąd jesteś? Może któraś z nas będzie w stanie Cię pokierować do kogoś.

Dziewczyny, suplementujecie selen i cynk? Ja dzisiaj zamówiłam z aliness ale boję się żeby nie przesadzic z dawką 🙈
 
Poważnie? U mnie ginekolodzy normalnie przyjmują [emoji2368] wczoraj nawet zarejestrowałam się do jakiegoś z NFZ bo był polecamy na fejsbuku. Próbuj dalej, skąd jesteś? Może któraś z nas będzie w stanie Cię pokierować do kogoś.

Dziewczyny, suplementujecie selen i cynk? Ja dzisiaj zamówiłam z aliness ale boję się żeby nie przesadzic z dawką [emoji85]
Jeśli nie chorujesz na tarczyce hashimoto i sprawdziłaś poziom we krwi jaki masz selen i cynk to nie ma czym się martwić.
 
reklama
Do góry