reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Zje ie tego nie oddaje ale widać tą kreske gołym okiem nawet nie trzeba jej szukać. Także nie polecam ich
20200728_141717.jpeg
 
Ja się nie nastawiam wogole. Ja jestem zdania co ma być to będzie. Jeśli ciąży nie ma świat się nie zawali mama jeszcze sporo czasu więc zdarze, A jeśli się uda to spoko . Także nie nakręca się na zobaczenie kreski tylko tak jak mówię co ma być to będzie. Jedno jest pewne z tej firmy już nie kupię [emoji23] nie jestem jedyną osobą która oszukały fałszywie niestety [emoji4]
Ja ze zdjęcia szczerze mówiąc nic nie widzę nie wiem czy to kwestia tej bladziutkiej kreski, że bardzo chcesz ja widzieć. Mi pokazał zgodnie z prawdą i ciążę i jej brak, ale na testach się nie znam mało ich robiłam. [emoji6]
 
No właśnie...
Męczy mnie to czekanie.

Jutro może uda mi się zapisać do lekarza to powie co robić z tym cholesterolem.
Podejrzewam, że na razie zmiana pewnych nawyków żywieniowych (ograniczenie czegoś w diecie) i kontrola :) Nie ma co tego bagatelizować, bo hipercholesterolemia zwiększa ryzyko niektórych chorób.
 
reklama
Do góry