reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Widzisz mnie moja pierwsze co wysłał na drożność ( jestem po cc) i chłopa na badania inaczej pwiedziala ze nie dostanę żadnej stymulacji 😉🤷‍♀️
Moja najpierw wszystkie możliwe hormony i mojego partnera na badania wysłała. Później monitoringi i decyzja o stymulacji owulacji. Dała mi czas do kwietnia i jak do tego czasu nie zajdę to kładzie mnie u siebie na oddziale w szpitalu i będzie robić pełną diagnostykę 🤷‍♀️
 
Zrob sobie AMH. Ten stosunek lh do fsh mnie sie nie podobalby. :(
To odpowiedzialne jest za rezerwę jajnikowa, tylko się zastanawiam czy jest sens (raczej potrzeba) robić jak według wartości bety zachodzę w ciąże tylko jakiś tydzień po dniu spodziewanej @ już w niej nie jestem...
 
reklama
Do góry