reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
To bardzo wcześnie jak na 10 dpo. Musiałaś mieć dużo wcześniej owu. U mnie 17 dpo był maly pęcherzyk a beta już ponad 1000 co i tak było wysokim wynikiem, bo byłam dzień przed terminem @, a owu wystąpiła u mnie wcześniej.

Pęcherzyk jest widoczny na USG dopiero od bety 1000 we krwi. Jak beta rośnie Ci od 8 dpo (najwcześniej zagnieżdżenie jest 6 dpo a po 2 dniach beta jest wykrywalna we krwi) do 10 dpo tak, że masz już ponad 1000 i jest widoczny pęcherzyk to jakoś mega szybko!

I trochę za słaba ta kreska na testach jak dla takiej bety... A nie masz możliwości iść do innego lekarza skoro nie możesz iść ma betę? Dziwna ta cała niepewna sytuacja a Ty niepotrzebnie się denerwujesz
Mój gin jest na urlopie do poniedziałku więc zostaje czekać i nie jestem 10 dni po A już 9 dzień po spóźnionej @ a owu miałam 6 lipca
 
Poziom ft4 jest wg mnie za niski, bo wynosi ponad 20% a najlepiej jakby i ft4 i ft3 wynosiły ponad 50% normy. TSH delikatnie podwyższone jak na starania, ale to równie dobrze wynik może wyjść niższy innego dnia bo różnica jest mała (max 2,5).

Podpytałabym się gine-endo o to czy nie ma tu upośledzenia konwersji i czy to nie wpływa na zajście w ciążę :)
 
Hej Dziewczyny, pytanie do tych co nie pękają im pęcherzyki. Czy robią wam się torbiele? W następnym cyklu korzystacie ze stymulacji czy wtedy cykl jest stracony? Jak to wygląda??
Mi się wchłaniają i następny cykl zaczynam ale znowu to samo i tak w kółko. Zobaczymy czy będą pękać po operacji ale to w następnym cyklu sprawdzimy bo wcześniej nawet podwójny pregnyl nie pomagał i nie pękały. Bardzo się boje ze teraz tez nie będą pękać :(
 
Poziom ft4 jest wg mnie za niski, bo wynosi ponad 20% a najlepiej jakby i ft4 i ft3 wynosiły ponad 50% normy. TSH delikatnie podwyższone jak na starania, ale to równie dobrze wynik może wyjść niższy innego dnia bo różnica jest mała (max 2,5).

Podpytałabym się gine-endo o to czy nie ma tu upośledzenia konwersji i czy to nie wpływa na zajście w ciążę :)
Okej, dzięki. To będę dzwonić może jakoś się umowie na tele poradę
 
reklama
Do góry