reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja tam nic nie widzę. Powtórzę - myślę, że tak wczesnej robienie testów nie ma większego sensu, choć rozumiem, że ciężko się powstrzymać. Poczekaj jeszcze, sprawdź w terminie okresu.
Oj tak ciężko się powstrzymać ,ale we wszystkich 3 ciążach wcześniejszych (1poroniona) właśnie testy robiłam w 10dpo 🙂 myślę, że za 2-3dni pójdę na beta HCG.
 
reklama
😘 Na żywo zdecydowanie lepiej widać ,ale poczekam z 2-3 dni , aż nabierze "rumieńców" i pójdę na betę 🙂 dziękuję za odpowiedź
Trzymam kciuki żeby była już tlusciejsza krecha😘
Ja będę zaczynać 2 cykl.staran i mam.nadzieje ze w tym cyklu się ogarnę bo w poprzednim zrobiłam chyba z 10 testów... Tylko się nakręcalam i mi się chyba przez to 3 dni @ spóźniła🙉
 
Trzymam kciuki żeby była już tlusciejsza krecha😘
Ja będę zaczynać 2 cykl.staran i mam.nadzieje ze w tym cyklu się ogarnę bo w poprzednim zrobiłam chyba z 10 testów... Tylko się nakręcalam i mi się chyba przez to 3 dni @ spóźniła🙉
Nawet nie wiesz jak dobrze Cię rozumiem 🙊 życzę w takim razie 2 wymarzonych, tłustych kreseczek 😘 o pierwsze dzieciątko się staracie? Dziękuję ♥️
 
Nawet nie wiesz jak dobrze Cię rozumiem 🙊 życzę w takim razie 2 wymarzonych, tłustych kreseczek 😘 o pierwsze dzieciątko się staracie? Dziękuję ♥
Już 3!😁 mam 2 córeczki. Pierwsza to była wpadka z totalnie znikome ilości nasienia 🙉😂 druga córka za pierwszym cyklem starań i teraz byłam nastawiona że też uda się za pierwszym razem, ale jak widać nie ma tak łatwo😎
 
Hej laski.
Za chwilę zbieram się na badania, może w końcu czegoś się dowiem i mi rozjaśni :)
37 dc ehhhh... Wczoraj były seksy myślałam że może po tym okres przyjdzie ale dupa.
Nie lubie czekać.
Trzymamy kciuki! Jutro wyniki? :) Co do @ to jeśli jestes pewna, że nic z tego w tym cyklu, to polecam gorącą kąpiel i lampkę czerwonego winka :) Do tego maseczka i pełen relaksik wieczorem :D
 
reklama
Do góry