reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A ja chyba nie wytrzymam czy testy PINK mogą oszukiwać wczoraj ciąża potwierdzona u ginekologa i kazał zarobić mi dzisiaj rano test więc zrobiłam A on wyszedł taki ja chyba jestem jedyna w swoim rodzaju i weź tu się nie stresuj ☹
No jest kreseczka, ale bardzo słaba :( Ja Pinków używałam co prawda innych takich długich, ale one też bardzo słabą kreskę miały, a robiłam na pamiątkę jakoś w 12 tc albo później... Może te też tak słabo się barwią!
 
reklama
Powiedział że słabo widać ale to jest pęcherzyk ciążowy zdjęcia nie mam
To bardzo wcześnie jak na 10 dpo. Musiałaś mieć dużo wcześniej owu. U mnie 17 dpo był maly pęcherzyk a beta już ponad 1000 co i tak było wysokim wynikiem, bo byłam dzień przed terminem @, a owu wystąpiła u mnie wcześniej.

Pęcherzyk jest widoczny na USG dopiero od bety 1000 we krwi. Jak beta rośnie Ci od 8 dpo (najwcześniej zagnieżdżenie jest 6 dpo a po 2 dniach beta jest wykrywalna we krwi) do 10 dpo tak, że masz już ponad 1000 i jest widoczny pęcherzyk to jakoś mega szybko!

I trochę za słaba ta kreska na testach jak dla takiej bety... A nie masz możliwości iść do innego lekarza skoro nie możesz iść ma betę? Dziwna ta cała niepewna sytuacja a Ty niepotrzebnie się denerwujesz
 

Załączniki

  • Screenshot_20200728_122705_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200728_122705_com.android.chrome.jpg
    117,3 KB · Wyświetleń: 117
  • Screenshot_20200728_123309.jpg
    Screenshot_20200728_123309.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 115
reklama
Do góry