reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny potrzebna porada do spraw beznadziejnych. @ nadal nie ma i już nic na nią nie zapowiada [emoji2370], zrobiłam przed chwila test ale o czułości 25 oczywiście biel po oczach bije. ALE znalazłam dziś nitkę krwi w śluzie - miałam taką przy pierwszej ciąży. Tyle, że od owu minęło 12 dni, możliwe by to było ? Jak myślicie dopiero implantacja, stad te bóle jak na okres wczoraj ? Orientujecie się może czy diagnostyka jutro czynna ? Wyniki w soboty tez są w ten sam dzień ? Czy darować sobie i zrobić dopiero w poniedziałek jak przez weekend nadal @ się nie zjawi ?

W moim labo robią badania w soboty i w soboty również są wyniki. Ale czy to nie będzie jeszcze za wcześnie, jeśli to dopiero implantacja?
 
reklama
Dziewczyny potrzebna porada do spraw beznadziejnych. @ nadal nie ma i już nic na nią nie zapowiada 🤷🏻‍♀️, zrobiłam przed chwila test ale o czułości 25 oczywiście biel po oczach bije. ALE znalazłam dziś nitkę krwi w śluzie - miałam taką przy pierwszej ciąży. Tyle, że od owu minęło 12 dni, możliwe by to było ? Jak myślicie dopiero implantacja, stad te bóle jak na okres wczoraj ? Orientujecie się może czy diagnostyka jutro czynna ? Wyniki w soboty tez są w ten sam dzień ? Czy darować sobie i zrobić dopiero w poniedziałek jak przez weekend nadal @ się nie zjawi ?
A ile @ Ci się spóźnia?
 
Dziewczyny potrzebna porada do spraw beznadziejnych. @ nadal nie ma i już nic na nią nie zapowiada [emoji2370], zrobiłam przed chwila test ale o czułości 25 oczywiście biel po oczach bije. ALE znalazłam dziś nitkę krwi w śluzie - miałam taką przy pierwszej ciąży. Tyle, że od owu minęło 12 dni, możliwe by to było ? Jak myślicie dopiero implantacja, stad te bóle jak na okres wczoraj ? Orientujecie się może czy diagnostyka jutro czynna ? Wyniki w soboty tez są w ten sam dzień ? Czy darować sobie i zrobić dopiero w poniedziałek jak przez weekend nadal @ się nie zjawi ?
Implantacja pomiędzy 6 a 12 dniem po owu więc możliwe [emoji6]
 
Dziewczyny, nie zaglądałam tu od rana, a Wy 50 stron natrzepałyście. Chyba dwie godziny nadrabiałam z czytaniem. 🙈
Tak czytam i wiecie co sobie pomyślałam. Że wolę już dostać @ o dzień za wcześnie, niż żeby mi się spóźniła, zrobię test i będzie biało. 😭 Gorzej to dobijające niż @ o dzień za wcześnie...
 
Hej dziewczyny 😊 pomożecie przy odczytaniu wyników? Robiłam wczoraj badania na progesteron i prolaktynę. Zdjęcie poniżej. Wiem tylko ze jak progesteron jest powyżej 10 to była owulacja tak? A co z prolaktyną?
 

Załączniki

  • 20201113_185447.jpg
    20201113_185447.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 84
reklama
Dziewczyny, nie zaglądałam tu od rana, a Wy 50 stron natrzepałyście. Chyba dwie godziny nadrabiałam z czytaniem. [emoji85]
Tak czytam i wiecie co sobie pomyślałam. Że wolę już dostać @ o dzień za wcześnie, niż żeby mi się spóźniła, zrobię test i będzie biało. [emoji24] Gorzej to dobijające niż @ o dzień za wcześnie...

Dlatego ja osobiście preferuje testowanie po kilku dniach spóźnienia miesiączki. A jeśli wiem, ze owu była później (jak w ubiegłym cyklu) to oczywiście termin @ przesuwam o tyle samo.
 
Do góry