reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Mi się wydaje, że ta ginekolog dobrze mówiła, zamiast zacząć od Ciebie skomplikowane badania, żeby coś znaleźć lepiej zacząć od partnera bo to może w jego plemnikach jest jakiś problem i wystarczy tylko poprawić ich parametry

Ale choć jeden pełny monitoring w międzyczasie można było zrobić [emoji2368] niczemu by nie szkodziło, a przy okazji byłoby wiadomo jak się rozwijają pecherzyki [emoji6]
 
reklama
Też myślę że bez sensu robić sobie kolejne badania jeśli np parametry nasienia są słabe i trzeba je wzmocnić. Wiem natomiast jakie to ciężkie może być dla faceta iść na takie badanie bo moj długo zwlekał aż wkoncu ginekolog powiedział mi to co Tobie żebym bez badań męża nie przychodziła. Więc go zmusiłam i zrobił. Na szczęście wyszły całkiem ok i lekarz zlecił mi zrobienie droznosci laparoskopowo. 3 cykle później byłam już w ciazy 😍
 
Kurcze, tak siedzę i myślę. Czemu jajowody są np. Zapchane? A dokładnie, to czym i dlaczego się tak dzieje?
Może to być dla was głupie pytanie, ale od paru dni mnie to cholernie nurtuje
 
Tak, to też prawda [emoji2368]

W ogromnym uproszczeniu zeby do zapłodnienia doszło musi być owu i plemniki (pomijam cała resztę ważnych czynników), wiec ja bym na tym się skoncentrowała na początku, jeśli starania nie przynoszą efektu, czyli: czy jest owu i warunki do ewentualnego zagnieżdżenia razem z jakością nasienia. Myśle ze jest to jakiś punkt wyjścia, taki podstawowy, bo bez jednej z tych rzeczy to sukcesu nie będzie [emoji13]
 
Dziewczyny ile może kosztować badanie nasienia? Jaka to kwota może być? Tak z czystej ciekawości pytam:)
Też myślę że bez sensu robić sobie kolejne badania jeśli np parametry nasienia są słabe i trzeba je wzmocnić. Wiem natomiast jakie to ciężkie może być dla faceta iść na takie badanie bo moj długo zwlekał aż wkoncu ginekolog powiedział mi to co Tobie żebym bez badań męża nie przychodziła. Więc go zmusiłam i zrobił. Na szczęście wyszły całkiem ok i lekarz zlecił mi zrobienie droznosci laparoskopowo. 3 cykle później byłam już w ciazy [emoji7]
 
reklama
Dziewczyny potrzebna porada do spraw beznadziejnych. @ nadal nie ma i już nic na nią nie zapowiada 🤷🏻‍♀️, zrobiłam przed chwila test ale o czułości 25 oczywiście biel po oczach bije. ALE znalazłam dziś nitkę krwi w śluzie - miałam taką przy pierwszej ciąży. Tyle, że od owu minęło 12 dni, możliwe by to było ? Jak myślicie dopiero implantacja, stad te bóle jak na okres wczoraj ? Orientujecie się może czy diagnostyka jutro czynna ? Wyniki w soboty tez są w ten sam dzień ? Czy darować sobie i zrobić dopiero w poniedziałek jak przez weekend nadal @ się nie zjawi ?
 
Do góry