reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Według apki 7 (chyba ze względu na to, że najciemniejszy test, który dalej nie byl peakiem zaznaczyłam jako pozytyw, pozniej już jaśniały), według temp (skok z 36.35 na 36.63) i śluzu (białko jajka przez 2dni, dzień po teście od razu sucho) 8, więc termin odpowiedni. Poza tym co wrzucałam wcześniej na innej stronie znalazłam, że już 4.8 potwierdza owu , ale jak 10 to 10 [emoji17]
A to, że zmieniono zakres referencyjny to nic nie wnosi? [emoji17]
no trudno, to nie czekam z diagnozowaniem się do lutego, tylko działam już teraz, bo wyraźnego peaku nie miałam odkąd robię testy (3m-ce), więc pewnie jest tu u mnie problem, a nie testy do d* [emoji24]
W każdym razie dziękuję za odpowiedź [emoji8]
Ile po domniemnej owu było badanie? Poniżej 10 nie było owulacji. Może za wcześnie?
 
reklama
Według apki 7 (chyba ze względu na to, że najciemniejszy test, który dalej nie byl peakiem zaznaczyłam jako pozytyw, pozniej już jaśniały), według temp (skok z 36.35 na 36.63) i śluzu (białko jajka przez 2dni, dzień po teście od razu sucho) 8, więc termin odpowiedni. Poza tym co wrzucałam wcześniej na innej stronie znalazłam, że już 4.8 potwierdza owu , ale jak 10 to 10 [emoji17]
A to, że zmieniono zakres referencyjny to nic nie wnosi? [emoji17]
no trudno, to nie czekam z diagnozowaniem się do lutego, tylko działam już teraz, bo wyraźnego peaku nie miałam odkąd robię testy (3m-ce), więc pewnie jest tu u mnie problem, a nie testy do d* [emoji24]
W każdym razie dziękuję za odpowiedź [emoji8]

To w takim razie warto wybrać się do gina na monitoring co z pęcherzykami i jakie duże itp czy pękają a jeśli nie to działania. ✊
A badania robiłaś? Warto zrobić hormony?
Wybacz, ale nie wiem co kto robił już 😉
 
Do góry