reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja chyba z 4 lata bralam, ale odrazu po odstawieniu cykl mi wrocil na 27 28 dni noo tylko, ze mniej obfity[emoji3]
Ja dość długo brałam anty bo jakieś 9 lat. Po odstawieniu rok zajęło mi wyrównanie, bo cykl wahał się ciągle między 24 dni, a czasami 32. Teraz cykl zazwyczaj 25 dni I 3 dniowy okres [emoji28] niby spoko ale ile to mi stresu dostarczało, że cos ze mną nie tak itd [emoji37][emoji854]
 
reklama
No na razie jeszcze mam swoje oszczędności, bo co miesiąc coś tam zawsze odkładałam, ale już się bardzo skurczyły i ciężko mi trochę psychicznie, że będę finansowo uzależniona, ale mój facet w tym aspekcie to naprawdę złoto, nawet jak chciałam zrezygnować z ubezpieczenia na życie (wysokie, bo 500zł, ale z odkładaniem kapitału, a teraz bym śmieszne grosze z tego dostała) to wręcz zabronił, mimo, że w razie w. dostanie tylko 30% [emoji23] więc problemem będzie tylko mój komfort, ale wierzę, że jakoś się to poukłada [emoji846]
To dobrze,że odkładasz. Super Mąż 🙃 będzie dobrze. Ważne,że rozmawiacie wspólnie o finansach :)
 
Hej dziewczynki😊
Jestem w 24 dc i dzis na papierze widzialam róż..nie wiem o co chodzi,nigdy tak nie mialam,ostatnio mialam sluz plodny przed 6 dni ale od wczoraj juz go nie mam, test owu wczoraj wyszedl bladzioch,dzis jeszcze nie robilam testu bo nie jestem w domu.. czy to może być owulacja?byc moze spowodowane to jest metformina bo mam dwa razy większa dawkę 2x1000mg.. co sądzicie?
 
reklama
Hej dziewczyny, ostatnio się nie udzielałam ale czytam was na bieżąco i potrzebuję porady. Ostatnio cykle mam 36 dniowe. ostatnia miesiączka była nietypowa bo trwała tylko ok 4 dni i była skąpa (do tej pory miałam bardzo obfite i ok 10 dniowe miesiączki) ok 22 dnia cyklu czyli 10 listopada powinnam mieć owulację ale niestety rzadko bywałam w domu, testy owulacyjne robiłam w nocy i tylko 1 raz dziennie i prawdopodobnie przegapiłam peak. Od 11.11 mam dosyć spore plamienia taka kawa z mlekiem i trochę się martwię ponieważ trwają już 3 dzień. Czy któraś z Was miała takie długie plamienia śródcykliczne i nie oznaczały nic złego? Czy takie plamienia oznaczają, że ten cykl starań muszę spisać na straty? Niestety nie mogę pójść do ginekologa bo jest na zwolnieniu A na kolejną wizytę muszę czekać jeszcze prawie miesiąc.

Ja właśnie z tydzień przed miesiączka miewam takie plamienia. Zrobiłam masę badań i wszystko jest u mnie w porządku [emoji2368] jeszcze dziś zrobiliśmy na wszelki wypadek posiew, ale nic nie wskazuje na to, ze miałoby być coś nie tak. Póki co dostałam luteinę na to, zobaczymy czy pomoże.
 
Do góry