reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

O ile się nie myle @Magd.a używała tego.[emoji848]
Dobrze pamietasz :) uzywam mikroskopu, mam monitor owulacyjny (pozbywam sie go po ciazy na pewno!-pojdzie z ciazowymi wirusami!)
Dobra, inne wrzucają to ja tez ^^
Termin @ na 16.11 ale zrobiłam test bo zalewa mnie sluz.
Niestety mam tylko testy o czułości 50[emoji85] które wychodzą wyraźnie tydzień po spodziewanej @. Musiałam wiec przyciemnić skale żeby na zdjęciu uchwycić cień cienia ale coś przebija. Tylko ze niestety ja 11 dni temu brałam zastrzyk na wywołanie owulacji wiec jest spora szansa ze to jakieś resztki hCG z zastrzyku. Czuje ze będzie @ i znów się nie udało...
Nie chce studzic Twoich emocji i dawac Ci nadziei ale po 10dniach od zastrzyku najczesciej juz nie ma sladu po nim takze cichutko gratuluje. I kciuki trzymam i zazdroszcze Japonii chcialabym jechac jak wisnie kwitna :)
Gratulacje [emoji846]
Dziewczyny a mam pytanko - robiła któraś badania z diag.pl? O której można się spodziewać wyników?
Przed 15 mialam juz wiekszosc wynikow :)
 
reklama
Ja bym na Twoim miejscu sie przeszla :) zeby przepisal cos na obnozenie tych hormonow
A tak z innej beczki, czy tez tak mialyscie, ze po odstawieniu tabletek anty @ jest mniej obfita? Bo moja ostatnia @ trwala 3-4 dni i byla taka obfita, ze z 3 tampony by na nia starczyly [emoji14]
Natomiast pierwsza po odstawieniu tabletek byla obfita ze hohoo
Mam sie martwic, czy to normalne, ze raz jest tak a raz tak? :)
Ja po odstawieniu do dzisiaj mam mniej obfite. Trwają 3 dni i są bez porównania z tymi co miałam przed anty I w trakcie brania 😁 konsultowałam to z 3 ginekologami i żaden nie dopatrzył się nieprawidłowości,l. Mówili, że taki już mój urok 🤷‍♀️
 
Ja po odstawieniu do dzisiaj mam mniej obfite. Trwają 3 dni i są bez porównania z tymi co miałam przed anty I w trakcie brania 😁 konsultowałam to z 3 ginekologami i żaden nie dopatrzył się nieprawidłowości,l. Mówili, że taki już mój urok 🤷‍♀️
hejka @HeraUnique 🙃 . To ja jestem serio dziki przypadek medyczny haha 😅 mi np przepisali w tamtym roku anty bo niby po nich szybciej w ciąże się zachodzi , fakt uregulowało mi okres ale miesiączkę wydłużyło z 4 dni do 7 + pare dni oczyszczania 😂😛
 
hejka @HeraUnique 🙃 . To ja jestem serio dziki przypadek medyczny haha 😅 mi np przepisali w tamtym roku anty bo niby po nich szybciej w ciąże się zachodzi , fakt uregulowało mi okres ale miesiączkę wydłużyło z 4 dni do 7 + pare dni oczyszczania 😂😛
Ja dość długo brałam anty bo jakieś 9 lat. Po odstawieniu rok zajęło mi wyrównanie, bo cykl wahał się ciągle między 24 dni, a czasami 32. Teraz cykl zazwyczaj 25 dni I 3 dniowy okres 😅 niby spoko ale ile to mi stresu dostarczało, że cos ze mną nie tak itd 😖🙃
 
ee to masz najlepszą umowę ! Ja mam podpisaną do 2022 ale szefuncio jest zadowolony z mojej pracy,premie ostatnio nawet dostałam +560 :D ale to dlatego,że czasami muszę nockę zerwać na sprawdzenie dokumentów ludzi itd.. ale nie narzekam. Innej roboty nie chcę już szukać tym bardziej,że żona szefa jak psiapsi [emoji56] . jak mieliśmy kwarantanne to jedzenie mi pod drzwi przywoziła taka kochana [emoji3059] a co do niezależności racja. Nie będę od J na duperelki ciągnęła przecież całe życie :)
No na razie jeszcze mam swoje oszczędności, bo co miesiąc coś tam zawsze odkładałam, ale już się bardzo skurczyły i ciężko mi trochę psychicznie, że będę finansowo uzależniona, ale mój facet w tym aspekcie to naprawdę złoto, nawet jak chciałam zrezygnować z ubezpieczenia na życie (wysokie, bo 500zł, ale z odkładaniem kapitału, a teraz bym śmieszne grosze z tego dostała) to wręcz zabronił, mimo, że w razie w. dostanie tylko 30% [emoji23] więc problemem będzie tylko mój komfort, ale wierzę, że jakoś się to poukłada [emoji846]
 
Dlatego się ciesze, ze w tym tygodniu jest mój dyżur i mogłam fizycznie isc do pracy i normalnie z ludzmi porozmawiac xD
a mi akurat lizodupów nie brakuje 😂 całe szczęście,że nie muszę na ich gęby wypatrywać. szefie a może kawke szefie a może ciasteczko ... słow brakuje. Dlatego,że ja mu w dupe nie wchodziłam dostałam awans i jest gitara 😎
 
Ja niecierpie zdanie pracowac, bo caly czas w piżamie latam [emoji14] taki nieogar ze mnie
Ja za to uwielbiam :D zero straty czasu na dojazdy, cały dzień w dresie, jak mam mniej pracy to i obiad w międzyczasie upichcę 😅 tak się przyzwyczaiłam do zdalnej, że jak mam teraz jechać do biura (a raz lub dwa razy w tygodniu mam dyżur w biurze) to mnie frustracja łapie 🤣
 
reklama
Ja dość długo brałam anty bo jakieś 9 lat. Po odstawieniu rok zajęło mi wyrównanie, bo cykl wahał się ciągle między 24 dni, a czasami 32. Teraz cykl zazwyczaj 25 dni I 3 dniowy okres 😅 niby spoko ale ile to mi stresu dostarczało, że cos ze mną nie tak itd 😖🙃
oj wierzę Ci. Kobiety organizm jest zagadką dla najlepszych fachowców na świecie 😁
 
Do góry