reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Japonia mówisz ❤ zazdro ! chciałabym kiedyś zwiedzić ale kasy jak lodu trzeba pewnie mieć
Teraz to przez koronę Japonia nie wpuszcza nikogo poza ludźmi ze stała wizą, ale jak się skończy ta szopka to zapraszam! Wcale nie trzeba mieć aż tak dużo $$! Można spokojnie w znośnych cenach znaleźć hostel a tanie jedzenie to tez jak najbardziej do ogarnięcia :)
 
reklama
Mogę prosić o pomoc w interpretacji? Czytałam, że jeśli owu była to prog jest >10, ale w zakresie się mieszczę i ta notka o zmianie zakresu...
To w końcu owu mogła być czy na pewno nie było?
Screenshot_20201113-151446_Drive.jpeg
 
Teraz to przez koronę Japonia nie wpuszcza nikogo poza ludźmi ze stała wizą, ale jak się skończy ta szopka to zapraszam! Wcale nie trzeba mieć aż tak dużo $$! Można spokojnie w znośnych cenach znaleźć hostel a tanie jedzenie to tez jak najbardziej do ogarnięcia :)

Nie wiem o co chodzi, bo nie nadrobiłam wszystkiego, ale rozumiem, ze mieszkasz w Japonii? Cudownie!!!! Moje marzenie, żeby kiedyś odwiedzić to miejsce [emoji7][emoji7][emoji7]
 
witam w klubie ! moje również zostało tak mi z dzieciństwa [emoji846]

W dzieciństwie to ja o innych rzeczach marzyłam [emoji1787] ale jak już byłam istota bardziej myśląca to właśnie Japonia jakoś tak mnie urzekła, jako miejsce, które nie jest dla mnie na wyciągnięcie ręki a które z jakichś przyczyn bardzo mnie pociąga i fascynuje [emoji2368][emoji16] jak będzie mi kiedyś dane odwiedzić, w co wątpię, to będzie to podróż życia [emoji106]
 
W dzieciństwie to ja o innych rzeczach marzyłam [emoji1787] ale jak już byłam istota bardziej myśląca to właśnie Japonia jakoś tak mnie urzekła, jako miejsce, które nie jest dla mnie na wyciągnięcie ręki a które z jakichś przyczyn bardzo mnie pociąga i fascynuje [emoji2368][emoji16] jak będzie mi kiedyś dane odwiedzić, w co wątpię, to będzie to podróż życia [emoji106]
a ja miała wszystko pod nosem więc marzyłam sobie o Japonii. O kraju kwitnącej wiśni ❤ . Urzekło mnie coś kiedyś na filmie jak rodzice oglądali i do dzisiaj tak zostało 😎 . Podróż życia tak ! Tylko zastanawiałam się nad tripem . Zwiedzać wszystko po drodze. Oczywiście jazda samochodem :D ale póki co nie mam czasu nawet do Zakopanego jechać :D 😅
 
reklama
Coca to działaj tam pięknie!! Jak to miło jak na monitoringu takie dobre wieści się słyszy!
Japonia mnie też pociąga i na pewno kiedyś się tam wybiorę. Jak dzieci trochę odchowam.
Ja też pracuje zdalnie ale jestem nauczycielka i wolę w szkole uczyć :-)
 
Do góry