reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
O kurczę 3 dni do @ test o czułości 50 i nadal widać delikatnie przebijającą drugą kreskę 🤔 super, gratuluję i oby to było to 😊 a co to za chińskie testy masz? Z Allieexpres?
Ja mieszkam w Japonii i to są porządne japońskie testy drogie jak cholera 😂 dlatego jestem zła ze kasę wyrzuciłam w błoto bo czuje ze to pozostałość po hCG...
jedyne co mi dolega i jest inne niż zawsze o tej porze cyklu to ten sluz i dreszcze. Od paru dni po owu jest mi ciagle zimno, tak w srodku mnie telepie. Ale dziękuje za kciuki! Ja trzymam za Ciebie, @Anio0lek i inne które za pare dni będą widziały u siebie piękne prawdziwe krechy! ❤️
 
Ja mieszkam w Japonii i to są porządne japońskie testy drogie jak cholera 😂 dlatego jestem zła ze kasę wyrzuciłam w błoto bo czuje ze to pozostałość po hCG...
jedyne co mi dolega i jest inne niż zawsze o tej porze cyklu to ten sluz i dreszcze. Od paru dni po owu jest mi ciagle zimno, tak w srodku mnie telepie. Ale dziękuje za kciuki! Ja trzymam za Ciebie, @Anio0lek i inne które za pare dni będą widziały u siebie piękne prawdziwe krechy! ❤
Z tymi dreszczami to ja też tak mam od wtorku, mam nadzieję że to jakiś znak i obydwie zobaczymy niedługo dwie piękne czerwone krechy 🥰
 
Ja bym na Twoim miejscu sie przeszla :) zeby przepisal cos na obnozenie tych hormonow
A tak z innej beczki, czy tez tak mialyscie, ze po odstawieniu tabletek anty @ jest mniej obfita? Bo moja ostatnia @ trwala 3-4 dni i byla taka obfita, ze z 3 tampony by na nia starczyly [emoji14]
Natomiast pierwsza po odstawieniu tabletek byla obfita ze hohoo
Mam sie martwic, czy to normalne, ze raz jest tak a raz tak? :)
Może lepiej poczekać na wizytę ginekologa i jak cos to później do Endo?
Czy to znaczy też że powinnam przestać się starać teraz ?

Ja po odstawieniu tabletek wręcz przeciwnie. Na tabletkach okres trwał 4 dni i był bardzo skapy a teraz trwa 6 dni i jest obfity. Chociaż ten zdecydowanie mniej niż wcześniejsze.
 
Ja mieszkam w Japonii i to są porządne japońskie testy drogie jak cholera 😂 dlatego jestem zła ze kasę wyrzuciłam w błoto bo czuje ze to pozostałość po hCG...
jedyne co mi dolega i jest inne niż zawsze o tej porze cyklu to ten sluz i dreszcze. Od paru dni po owu jest mi ciagle zimno, tak w srodku mnie telepie. Ale dziękuje za kciuki! Ja trzymam za Ciebie, @Anio0lek i inne które za pare dni będą widziały u siebie piękne prawdziwe krechy! ❤️
Aaaa ok, mój błąd 😂 To informuj Nas na bieżąco, jak się sprawa potoczy, swoją drogą nie wiedziałam, że te zastrzyki mogą fałszować wyniki testów 🧐
 
reklama
Do góry