reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja dodaje brązowe siemie lniane do koktajli i mielę, też może być?
Ja robię na nim kisiel - gotuję czy gruszkę czy jabłko do miękkości w małej ilości wody, w razie potrzeby dosładzam, ściągam z ognia, blenduję, dosypuję zmielone w młynku do kawy siemię, czekam kilka minut i pycha [emoji4]
Trzeba tylko pamiętać, żeby mielić tylko tyle ile potrzeba, bo te kwasy tłuszczowe z niego po zmieleniu szybko się utleniają i tracą wszystkie wartości, można z tego co czytałam max. 3dni przechowywać zmielone
 
reklama
Co to ten mikroskop owulacyjny?

Pozazdrościc weekendu, ja do 15 sie kisze w pracy :p
Używałam kiedyś tego żelu Conceive plus i poza tym że jest drogi to u mnie się nie sprawdził. Nie pomógł a chyba trzy cykle na nim jechaliśmy. Jak dla mnie strata kasy ale może na kogoś innego podziala.
Kupiłam też ten mikroskop owulacyjny co paprotki się robią jak jest owulacja ale coś za często w cyklu mi się paprotki pokazywały także też nie wiem czy to był dobry zakup. Ale jak się chce bardzo zobaczyć dwie kreski na teście to wszystkiego chce się sprobowac.

Ja już jestem po pracy więc zaczynam weekend.

Za tydzień idę na beta hcg o tej porze [emoji85]
 
Trochę mnie tu nie było ale naskrobalyscie dużo. Nie mam teraz czasu za bardzo i tylko na chwilę wpadłam. Dostałam wyniki narazie tylko tsh. Możecie pomóc mi to zinterpretować?
Screenshot_20201113-124716_Chrome.jpeg
 
Hej dziewczyny :)
Troche mnie tu nie było, ale starania trwaly nieprzerwanie i nadal trwają. Dzisiaj byłam na monitoringu, pęcherzyk pekl, Pani Doktor powiedziała że wszystko wygląda bardzo ładnie i zapisała mi duphaston 2x1. Kiedy powiedziałam że mam nadzieje ze w końcu się uda odpowiedziała, że jest o tym przekonana. Czy na tym etapie to nie za pochopne wnioski? Bylam troche w euforii w gabinecie ale teraz wszystko ze mnie zeszło i stwierdziłam, że nie chce znowu robić sobie złudnych nadzieji... :(
 
Dobra, inne wrzucają to ja tez ^^
Termin @ na 16.11 ale zrobiłam test bo zalewa mnie sluz.
Niestety mam tylko testy o czułości 50🙈 które wychodzą wyraźnie tydzień po spodziewanej @. Musiałam wiec przyciemnić skale żeby na zdjęciu uchwycić cień cienia ale coś przebija. Tylko ze niestety ja 11 dni temu brałam zastrzyk na wywołanie owulacji wiec jest spora szansa ze to jakieś resztki hCG z zastrzyku. Czuje ze będzie @ i znów się nie udało...
 

Załączniki

  • CDDD2482-79FB-4D68-A7B4-AC18B5903BD9.png
    CDDD2482-79FB-4D68-A7B4-AC18B5903BD9.png
    230,6 KB · Wyświetleń: 116
Dobra, inne wrzucają to ja tez ^^
Termin @ na 16.11 ale zrobiłam test bo zalewa mnie sluz.
Niestety mam tylko testy o czułości 50🙈 które wychodzą wyraźnie tydzień po spodziewanej @. Musiałam wiec przyciemnić skale żeby na zdjęciu uchwycić cień cienia ale coś przebija. Tylko ze niestety ja 11 dni temu brałam zastrzyk na wywołanie owulacji wiec jest spora szansa ze to jakieś resztki hCG z zastrzyku. Czuje ze będzie @ i znów się nie udało...
O kurczę 3 dni do @ test o czułości 50 i nadal widać delikatnie przebijającą drugą kreskę 🤔 super, gratuluję i oby to było to 😊 a co to za chińskie testy masz? Z Allieexpres?
 
Dobra, inne wrzucają to ja tez ^^
Termin @ na 16.11 ale zrobiłam test bo zalewa mnie sluz.
Niestety mam tylko testy o czułości 50🙈 które wychodzą wyraźnie tydzień po spodziewanej @. Musiałam wiec przyciemnić skale żeby na zdjęciu uchwycić cień cienia ale coś przebija. Tylko ze niestety ja 11 dni temu brałam zastrzyk na wywołanie owulacji wiec jest spora szansa ze to jakieś resztki hCG z zastrzyku. Czuje ze będzie @ i znów się nie udało...
póki nie ma 🙉 zawsze jest szansa :)
 
reklama
Do góry