reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Trzymam.kciuko żeby jednak to była ciąża a nie resztki hcg
Dobra, inne wrzucają to ja tez ^^
Termin @ na 16.11 ale zrobiłam test bo zalewa mnie sluz.
Niestety mam tylko testy o czułości 50[emoji85] które wychodzą wyraźnie tydzień po spodziewanej @. Musiałam wiec przyciemnić skale żeby na zdjęciu uchwycić cień cienia ale coś przebija. Tylko ze niestety ja 11 dni temu brałam zastrzyk na wywołanie owulacji wiec jest spora szansa ze to jakieś resztki hCG z zastrzyku. Czuje ze będzie @ i znów się nie udało...
 
Wygląda jak szminka, nakładasz tam krople swojej śliny , czekasz aż wyschnie z dwie minuty i włączasz lampkę i obserwujesz jakie kształty się tworzą z tej śliny. W okolicy owulacji tworzą się kryształy ze śliny co wyglądają jak paprotki. O tyle fajne że wielokrotnego użytku. Ale u mnie wychodziło na to że dwa razy w cyklu mam owulacje hehe może coś źle robiłam :-) koszt ok 120zl

O ile się nie myle @Magd.a używała tego.[emoji848]
 
Dobra, inne wrzucają to ja tez ^^
Termin @ na 16.11 ale zrobiłam test bo zalewa mnie sluz.
Niestety mam tylko testy o czułości 50[emoji85] które wychodzą wyraźnie tydzień po spodziewanej @. Musiałam wiec przyciemnić skale żeby na zdjęciu uchwycić cień cienia ale coś przebija. Tylko ze niestety ja 11 dni temu brałam zastrzyk na wywołanie owulacji wiec jest spora szansa ze to jakieś resztki hCG z zastrzyku. Czuje ze będzie @ i znów się nie udało...
Gratulacje [emoji846]
Dziewczyny a mam pytanko - robiła któraś badania z diag.pl? O której można się spodziewać wyników?
 
Ostatnia edycja:
Ja uzywalam Preseed w zeszłym cyklu i w tym jak coś jeśli chodzi o żele[emoji1303]. Nie wiem czy jest w Polsce ten dostępny ale na bank odpowiednik jakiegoś to jest i tak.
W obu wydaje się mi pomógł no bo pozytywny test jest, ale wiadomo co pomogło faktycznie się nie dowie tak do końca.
 
Ostatnia edycja:
Ja bym na Twoim miejscu sie przeszla :) zeby przepisal cos na obnozenie tych hormonow
O kurczę to może dlatego nic nam nie wychodzi ? czyli potrzebuje wizyty u Endo?
A tak z innej beczki, czy tez tak mialyscie, ze po odstawieniu tabletek anty @ jest mniej obfita? Bo moja ostatnia @ trwala 3-4 dni i byla taka obfita, ze z 3 tampony by na nia starczyly [emoji14]
Natomiast pierwsza po odstawieniu tabletek byla obfita ze hohoo
Mam sie martwic, czy to normalne, ze raz jest tak a raz tak? :)
 
reklama
Na problemy ze śluzem polecam olej z wiesiolka (od początku cyklu do owulacji) i zaparzane siemie lniane (w smaku ochydne ale super działa na jelita i powoduje zwiększenie sluzu - można brać cały cykl bo nie powoduje skurczy macicy)
Wiesiołek na mnie nie działa więc żel to idealne rozwiązanie.
 
Do góry