reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Gryfin czyli trafiłam z wbiciem na forum idealnie żeby trzymać kciuki?:) Dziś zrobiłam test mimo że to 23dc cykle 28 bo tyle nerwów ostatnio mam że nie wiedziałam czemu mnie tak jajniki bolą i chciałam iść do lekarza że może to stresowe... I jest cień cienia! Strasznie wcześnie więc się jeszcE nie cieszę ale szanse urosły bardzo :p
też mnie boli jajnik ale u mnie szanse na ciążę są mniejsze niż 0😅
 
Dziewczyny a jeżeli chodzi o PMS i ciążę, są takie same objawy bólu piersi i podbrzusza??
Z tego co wiem i co czytałam na forach gdy dziewczyny się wypowiadały, to objawy na okres jak i na ciąże mogą być takie same i nie muszą. 🤷‍♀️ Ciężko powiedzieć w sumie wszystko może wskazywać na okres jak i na ciąże. Choć faktycznie nie które kobiety czyja się zupełnie inaczej w tym udanym cyklu.
 
No tak widać na zdjęciu:)
 

Załączniki

  • IMG_20201113_084331.jpg
    IMG_20201113_084331.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 141
reklama
Do góry