reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dzień dobry! 😊 Kolejny dzień bliżej do @ albo testowania 😁 Dziś samopoczucie już lepsze niż wczoraj, cały czas jest mi zimno ale nic innego mi nie dolega więc chyba się nie rozchoruję tylko taka aura listopadowa 🤷‍♀️ Piersi trochę bolą, jakoś wyjątkowo urosły w tym miesiącu, ale staram się nie nakręcać :D Bóli okresowych nie mam, czasem mnie tylko jajniki delikatnie kłują. Zaczynam się niecierpliwić a @ powinna być dopiero środa/czwartek 🙃
 
W badaniu hormonów jakie badania konkretnie są zawarte? Lekarz decyduje który hormon chce sprawdzić poprzez wyniki? Czy jest to już taki pakiet ustalony i jest ich tam dużo do sprawdzenia? Nie orientuje się w tym kompletnie

Ja w 3dc miałam zlecony estradiol, prolaktyne, fsh, LH i AMH (ale chyba AMH można w innym terminie, po prostu robiłam za jednym zamachem).

Wcześniej badałam tarczyce w całości, ale to akurat sama dla siebie robię regularnie i tez nie trzeba w 3dc. Jeśli jesteś ze slaska i chciałabyś lub musiałabyś zbadać tarczyce to SLA maja w tym miesiącu promocje na pakiety tarczycowe [emoji3526]
 
Ja w 3dc miałam zlecony estradiol, prolaktyne, fsh, LH i AMH (ale chyba AMH można w innym terminie, po prostu robiłam za jednym zamachem).

Wcześniej badałam tarczyce w całości, ale to akurat sama dla siebie robię regularnie i tez nie trzeba w 3dc. Jeśli jesteś ze slaska i chciałabyś lub musiałabyś zbadać tarczyce to SLA maja w tym miesiącu promocje na pakiety tarczycowe [emoji3526]

Tak AMH można w dowolnym dniu cyklu 😉
 
Cześć dziewczyny 😊 Jak się dziś czujecie? Który dc? Ktoś może testuje? 😁 Mnie w nocy obudził ból podbrzusza okropny, już myślałam że @ 😳 ale chwilę później musiałam szybko do łazienki iść...chyba wczorajsza ryba na kolacje mi zaszkodziła 😔 ale powoli zaczynam się czuć okresowo 🤦‍♀️ Tak czy siak, miłego dnia dla Was ❤
 
reklama
Ja mam dzisiaj 3 dc i wlanie stoję w kolejce by zbadać fsh, lh i estradiol. Tarczyce można w każdym dniu cyklu, progesteron i prolaktyna mam zbadać w 20-21 dc, a potem po dwóch dniach progesteron

Ja prolaktyne miałam dwa razy raz 2-5dc i raz pod koniec tak jak mówisz tj 20-22dc dla mnie to koncowka 😉 Estradiol tez w 3dc i potem chce sama z siebie zbadać w 12dc przed owu wtedy mozna cos wyczytac o owulacji tez a proga po owulacji ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry