reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja nie działam, mąż już spi i synek też, a ja mam okres i przed chwilą dopadlam do czekolady i zrobiłam sobie piwko z sokiem. Ale żeby nie było, to nawet piwko mi jakieś aluzje pokazuje. Wrzucam zdjęcie, czy tylko mi to przypomina szyjke macicy ??? [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]🤎[emoji171][emoji170]A ja bym chyba jednak była za stworzeniem nowego wątku, jednak dużo dziewczyn już zaszła w ciążę i na dobre nas opuściła, a w takim nowym wątku było by bardziej przejrzyscie mi się wydaje, nie wiem jak to określić. Po za tym i tak na pewno wcześniej czy później ktoś stworzy taki wątek i pewnie część z nas w końcu i tam zacznie się udzielać. Mimo wszystko ja też!!!! Chociaż niestety wiem że to przecież nierealne aby nam wszystkim akurat na koniec się udało [emoji849][emoji2370]Zobacz załącznik 1200698
faktycznie wygląda jak szyjka macicy i jeszcze taka różowa w dodatku 🤣 smacznego👍🏻🙊
 
reklama
Nie wiem bo ja zawsze na czczo robię badania chyba że beta hcg i progesteron to wiem że te nie muszą być na czczo. Tsh i prolaktyne chyba się robi na początku cyklu z tego co pamiętam.
Tak.u mnie właśnie 3dc. Myślałam że zjem śniadanie i polecę do labolatorium i na zakupy odrazu (do miasta mam niecałe 10km, mieszkam a wsi) ale najwyżej później pojadę na zakupy a przed śniadaniem do labo
faktycznie wygląda jak szyjka macicy i jeszcze taka różowa w dodatku [emoji1787] smacznego[emoji1303][emoji87]
Noooo pierwszy raz mi tak dziwnie się piana w piwie ulzoyla [emoji23] to już jakieś moje zboczenie na pkt ciąży hahahaha ale piwo mimo wszystko smaczne [emoji23]
 
Nie było mnie trochę ponad miesiąc i 6000 postów do nadrobienia [emoji50] ale po tygodniu się udało [emoji16]
Musiałam odpocząć, bo już nie dawałam psychicznie sobie rady... Przy dwóch ostatnich @ ryczałam jak bóbr, że znowu się nie udało. W tym miesiącu jest zdecydowanie lepiej, 7dpo a ja mam dobry humor (normalnie huśtawki i płakanie nawet na reklamach od 3dpo) - jedyny płacz to dzisiaj ze śmiechu. Dzisiaj odpuścił po 3dniach ból w prawym jajniku,mocny i promieniujący aż na udo, za to zaczął się delikatny w lewym [emoji23] w okolicach owu też bolał lewy - to dobry znak, bo tu przynajmniej jajowód jest [emoji16] w końcu też z moim P. mamy jakiś wspólny plan działania - dajemy sobie czas do lutego, później zaczynamy diagnostykę, chyba to mnie tak uspokoiło, że doszliśmy do porozumienia. Ale dalej mnie wkurza, że on nie chce diety zmienić, bo tego nie lubi, na tamto nie ma ochoty, on połyka witaminki i myśli że będzie dobrze... Ja schudłam już 20kg (od czerwca), wrzucam do diety wszystko co może pomóc, a on a tu smażony stek, a tu frytki (choć tyle, że przekonałam go, że z piekarnika też są dobre i oczywiście głęboko schowałam frytownice [emoji23]). Ale mimo to jakoś tak pozytywniej teraz się czuję. Od grudnia P. zmienia pracę i będzie w 100% zdalnie pracować to i rano będzie można coś tam popróbować, a nie tylko wieczorami [emoji16]
Pewnie za tydzień i tak będę ryczeć, że krew mnie zalała, mimo, że coś czuję, że się nie udało, ale dzisiaj mam dobry humor [emoji4] przepraszam, że się tak rozpisałam, ale tyyyle czasu nic nie pisałam, a i wcześniej nie za dużo, to musiałam sobie odbić [emoji6]
Oczywiście gratuluję wszystkim, które miały to szczęście dwóch kreseczek, reszcie życzę by niedługo je zobaczyły - grudzień będzie nasz :D
 
Ostatnia edycja:
Laseczki, jutro chce jechać rano zrobić badania hormonalne, tak sama dla siebie chce zbadać zobaczyć jak tam ma się sytuacja, bo od sierpnia nie biorę tabletek anty. Powiedzcie mi czy muszę być na czczo? Czy przy hormonach to nie ma znaczenia ?

Hormony ogólnie nie, ale te dobrze robić 2-5dc. A jakie planujesz robić? Do tarczycy już trzeba być na czczo.
 
Wiecie co ? To jest w **** niesprawiedliwe 👿(sorry za wulgaryzm) . Ja rozumiem każdy ma prawo do jakiś protestów. ale szlak mnie trafia,jak One chcą skrobanki na życzenie taka forma zabezpieczenia według nich.. chodzą krzyczą strach się ru***ć -a my ? a my co ?
Tak bardzo byśmy chciały i się nam nie udaje 😟 . Tamta co chce usunąć zaciąży i pewnie ta ciąża będzie 100% zdrowa a My ? Zobaczcie co każda z Nas tutaj przeżywa.. Chyba każda z Nas już poroniła ( ja również w 13 tyg :( ) . To jest takie niesprawiedliwe,że brakuje mi słów ! sorry musiałam to z siebie wyrzucić..
 
Jestem na 8 umówiona do Ratusza bo składałam papiery o przydział mieszkania( 3 lata temu). Lepiej ,żeby mnie dzisiaj ''dobrze potraktowali'' bo zawsze jadaczkami szczekają wredne babska. o piszę lepiej bo nie ręczę dzisiaj za siebie ;/. Wyjmą ją chyba zza biurka i do parteru szybko sprowadzę ;/
 
W badaniu hormonów jakie badania konkretnie są zawarte? Lekarz decyduje który hormon chce sprawdzić poprzez wyniki? Czy jest to już taki pakiet ustalony i jest ich tam dużo do sprawdzenia? Nie orientuje się w tym kompletnie
Hormony ogólnie nie, ale te dobrze robić 2-5dc. A jakie planujesz robić? Do tarczycy już trzeba być na czczo.
 
reklama
W badaniu hormonów jakie badania konkretnie są zawarte? Lekarz decyduje który hormon chce sprawdzić poprzez wyniki? Czy jest to już taki pakiet ustalony i jest ich tam dużo do sprawdzenia? Nie orientuje się w tym kompletnie

To zależy jeśli masz ogarniętego lekarza to Ci powie co masz zbadać i to zawsze jest kilka hormonów, ale to on wybiera można je badać osobno nie jest to pakiet i tak np. z niektórych wyciąga się wartości. Tak na początek to ja bym zbadała prolaktyne, lh, fsh i tsh (tarczyca) jeśli chodzi o początki starań 😉 to takie podstawy.
 
Do góry