reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Cześć. U mnie dziś 24dc, 5 dni do terminu miesiączki i prawdopodobnie 9/10 dni po owulacji. Dostałam plamienia, wieczorem, po przytulankach, trochę za szybko na okres... Tak myślę, czy to mogłoby być plamienie implantacyjne? Poza tym mam ewidentnie cały dzień skurcze. I kręciło mi się popołudniu w głowie 🤷🏼
Wiesz w tym udanym cyklu, miałam taką sytuację że zrobiło mi się ciemno przed oczami i straciłam równowagę, krzesło mnie uratowało tak to rozłożyła bym się na ziemi. Na początku zwalałam winę na duphaston..... ale potem już czułam że się udało.
 
Wiesz w tym udanym cyklu, miałam taką sytuację że zrobiło mi się ciemno przed oczami i straciłam równowagę, krzesło mnie uratowało tak to rozłożyła bym się na ziemi. Na początku zwalałam winę na duphaston..... ale potem już czułam że się udało.

Ja akurat bawiłam się z córką na podłodze jak mi się słabo zrobiło i tylko chwila i przeszło i zapomniałam. A wieczorem to plamienie i tak zaczęłam analizowac... Pozostaje mi póki co mieć nadzieję że to to ✊
 
Nie chce wsadzać kij w mrowisko, ale chętnie poznam Wasze zdanie. Poród naturalny czy cesarskie cięcie? 🤔 Biorę po 500 od każdej drużyny i słucham Państwa 😅

Ja rodziłam od pierwszych skurczy 28h i wolałabym żeby skończyło się psn ale niestety skończyło się cięciem... Przy drugim wolałabym sn ale i tak pewnie skończy się cięciem
 
Tez o tym pomyślałam [emoji12] [emoji16] dobrze niech działają [emoji16]
Ja nie działam, mąż już spi i synek też, a ja mam okres i przed chwilą dopadlam do czekolady i zrobiłam sobie piwko z sokiem. Ale żeby nie było, to nawet piwko mi jakieś aluzje pokazuje. Wrzucam zdjęcie, czy tylko mi to przypomina szyjke macicy ??? [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Może w końcu cykle zaskoczą [emoji3][emoji5]
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]🤎[emoji171][emoji170]
Może zostańmy ?
A ja bym chyba jednak była za stworzeniem nowego wątku, jednak dużo dziewczyn już zaszła w ciążę i na dobre nas opuściła, a w takim nowym wątku było by bardziej przejrzyscie mi się wydaje, nie wiem jak to określić. Po za tym i tak na pewno wcześniej czy później ktoś stworzy taki wątek i pewnie część z nas w końcu i tam zacznie się udzielać.
Ja to jednak mam nadzieję, że nie będziemy musialy zakładać nowego wątku bo wszystkie będziemy na mamusiach [emoji4]
Mimo wszystko ja też!!!! Chociaż niestety wiem że to przecież nierealne aby nam wszystkim akurat na koniec się udało [emoji849][emoji2370]
20201112_230714.jpeg
 
Laseczki, jutro chce jechać rano zrobić badania hormonalne, tak sama dla siebie chce zbadać zobaczyć jak tam ma się sytuacja, bo od sierpnia nie biorę tabletek anty. Powiedzcie mi czy muszę być na czczo? Czy przy hormonach to nie ma znaczenia ?
 
reklama
Laseczki, jutro chce jechać rano zrobić badania hormonalne, tak sama dla siebie chce zbadać zobaczyć jak tam ma się sytuacja, bo od sierpnia nie biorę tabletek anty. Powiedzcie mi czy muszę być na czczo? Czy przy hormonach to nie ma znaczenia ?
Nie wiem bo ja zawsze na czczo robię badania chyba że beta hcg i progesteron to wiem że te nie muszą być na czczo. Tsh i prolaktyne chyba się robi na początku cyklu z tego co pamiętam.
 
Do góry