reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny, mam jakis dół dziś. Beta w czwartek byla 42, w sobote bylam powtórzyć po 48h, babka w labo mówi mi "no, dzisiaj to powinna być z 200, im wiecej tym lepiej", no i dzisiaj wynik 111. Niby internety mówią, że to dobry przyrost, no ale musiala wtrącić swoje 3 grosze. Dzisiaj jakos tak siedzę i myślę, że nie czuję się w ciąży. Jeszcze Młody chory zostal w domu, dal mi popali, krzyknęłam na niego i mam myśli, że może się nie nadaję na dwójkę (mlody pieron 2 lata). Ehhh, mam nadzieję, że to hormonalny zjazd, bo z reguły jestem mega pozytywną osobą. A ciąże potwierdzę-lub też nie, w pon jak sie uda zapisac, albo w pn za tydzień. Póki co zostaję z Wami, mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko [emoji87][emoji854]
 
Dziewczyny, mam jakis dół dziś. Beta w czwartek byla 42, w sobote bylam powtórzyć po 48h, babka w labo mówi mi "no, dzisiaj to powinna być z 200, im wiecej tym lepiej", no i dzisiaj wynik 111. Niby internety mówią, że to dobry przyrost, no ale musiala wtrącić swoje 3 grosze. Dzisiaj jakos tak siedzę i myślę, że nie czuję się w ciąży. Jeszcze Młody chory zostal w domu, dal mi popali, krzyknęłam na niego i mam myśli, że może się nie nadaję na dwójkę (mlody pieron 2 lata). Ehhh, mam nadzieję, że to hormonalny zjazd, bo z reguły jestem mega pozytywną osobą. A ciąże potwierdzę-lub też nie, w pon jak sie uda zapisac, albo w pn za tydzień. Póki co zostaję z Wami, mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko [emoji87][emoji854]

Spokojnie, myślę że każdej z nas zdarza się czasami podnieść głos. Jak mi się zdarzy to mam dokładnie takie same myśli plus moralniaka jak ja mogłam 🤦🏼‍♀️ Co do bety... Nie pomogę, nie wiem :(
 
Dziewczyny, mam jakis dół dziś. Beta w czwartek byla 42, w sobote bylam powtórzyć po 48h, babka w labo mówi mi "no, dzisiaj to powinna być z 200, im wiecej tym lepiej", no i dzisiaj wynik 111. Niby internety mówią, że to dobry przyrost, no ale musiala wtrącić swoje 3 grosze. Dzisiaj jakos tak siedzę i myślę, że nie czuję się w ciąży. Jeszcze Młody chory zostal w domu, dal mi popali, krzyknęłam na niego i mam myśli, że może się nie nadaję na dwójkę (mlody pieron 2 lata). Ehhh, mam nadzieję, że to hormonalny zjazd, bo z reguły jestem mega pozytywną osobą. A ciąże potwierdzę-lub też nie, w pon jak sie uda zapisac, albo w pn za tydzień. Póki co zostaję z Wami, mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko [emoji87][emoji854]
Nie martw się jak jest w normie!!! Po co martwić się na zapas możesz spróbować powtórzyć badanie jeszcze raz np w czwartek i sobotę i obliczysz sobie jeszcze raz przyrost.
Kiedyś na wątku ciążowym dziewczyny pisały o przyroście że jak jest do 180% to chłopczykowe a powyżej dziewczynkowe ;p
Nie martw się [emoji4]
 
Oj z tym to różnie bywa. Kiedyś też zaczynały 3-4 dni przed a już jakiś rok bola od tygodnia. W tym cyklu to już w ogóle się poprzestawiało. 3 dni bola, 2 dni nie, potem znowu. Jaka ta natura skomplikowana 🤨🤣
Najlepiej jakby w ogóle nie bolały, byłby spokój bo tydzień przed to już przesada 😒
Kto jeszcze testuje w przyszłym tygodniu oprócz mnie i @Gryfin? Zgłaszać się[emoji3166][emoji4]
Mi wypada testowanie na 19 ale z racji bólu piersi nie wiem czy @ mnie nie wyprzedzi 🙂
 
reklama
Do góry