reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja teoretycznie powinnam wczoraj dostać okres ale dzięki temu że robiłam testy owu to wiem że przesunela mi się ona o 2 dni i dlatego nie swiruje z testami ciazowymi tymbardzieje też że szyjka nisko [emoji846] normalnie to już bym codziennie robiła testy i szlag by mnie trafiał że negatywne. Dlatego lepiej poczekać z testem do @ Chociaż doskonale każda z nas wie jakie to jest ciężkie zadanie.
 
Dopiero doczytałam ze 22dc - o wiele za wcześnie. Mi najwcześniej wyszło coś w 26-27dc. Najlepiej czekać do dnia @ no ale wiadomo jak z tym bywa[emoji2957]

Otóż to :) szczególnie że pierwsza ciąża ukazała się w 24dc więc i teraz mi się "pali" 🙈 skasowałam zdjęcie, co by nie spamować i będę oczekiwać dalej 😊 dzięki dziewczyny
 
Cześć dziewczyny. U mnie 21 dzień cyklu, od wczoraj bolą mnie piersi, więc początki Pms się zaczynają. Trochę dziwne bo zwykle miałam takie uczucie tak z 3-4 dni przed okresem, a nie ponad tydzień, no ale tak jak już nieraz pisałyście - odkąd człowiek zaczął się starać i obserwować to ciągle jest coś inaczej 😅 miłego dnia Wam życzę 🙂
Oj z tym to różnie bywa. Kiedyś też zaczynały 3-4 dni przed a już jakiś rok bola od tygodnia. W tym cyklu to już w ogóle się poprzestawiało. 3 dni bola, 2 dni nie, potem znowu. Jaka ta natura skomplikowana 🤨🤣
 
Zawsze wszystko się komplikuje z tymi cyklami jak się decyduje człowiek na dziecko [emoji23]
Oj z tym to różnie bywa. Kiedyś też zaczynały 3-4 dni przed a już jakiś rok bola od tygodnia. W tym cyklu to już w ogóle się poprzestawiało. 3 dni bola, 2 dni nie, potem znowu. Jaka ta natura skomplikowana [emoji2955][emoji1787]
 
reklama
Do góry