reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
To wstawiaj normalne zdjęcie, bo lepiej pokazuje [emoji2368] tamte masz zbyt prześwietlone [emoji6]

A do tej aplikacji to też lepiej bez flesza?
Wcześniej wrzuciłam zdjęcie z apki, może widziałaś i zrobiłam dwa zdjęcia tego samego testu i każdy pokazuje inna wartość, nie wiem usunąć je i zrobić jeszcze raz bez flesza? Pytam bo nie wiem wyszly dwie wartości i sama niechce się w błąd wprowadzać. Przepraszam za te zagmatwanie i wiele pytań 🥺
 
A do tej aplikacji to też lepiej bez flesza?
Wcześniej wrzuciłam zdjęcie z apki, może widziałaś i zrobiłam dwa zdjęcia tego samego testu i każdy pokazuje inna wartość, nie wiem usunąć je i zrobić jeszcze raz bez flesza? Pytam bo nie wiem wyszly dwie wartości i sama niechce się w błąd wprowadzać. Przepraszam za te zagmatwanie i wiele pytań [emoji3064]

Wrzucaj w apke zdjęcie DOBRE, czyli nie prześwietlone, nie niedoświetlone, w miarę ostre [emoji16] jakkolwiek głupio to nie brzmi [emoji16] ja mam tak ciemno w miejscu gdzie robię zdjęcie, ze zawsze robię z flashem i jest ok [emoji2368] ale jeśli masz dobre oświetlenie to może nie potrzebujesz dodatkowo flasha [emoji6]
 
Hej. Powiedzcie, zwariowałam, czy coś tu widać? [emoji23] Cały dzień bije się z myślami czy zapytać Was o zdanie. Dziś dopiero 22dc i tydzień do testowania ale wiecie... Nie mogłam się powstrzymać [emoji85]Zobacz załącznik 1199711
Ja również nic nie widzę ale 22dc to jeszcze bardzo bardzo wcześnie. O wiele za wcześnie moim zdaniem. Zarodek mógł się nawet jeszcze nie zagniezdzic. Jeśli doszło do zapłodnienia to test może wyjść fałszywie negatywny na tym etapie
 
Dokładnie, ka akurat robię w miejscu dobrze oświetlony i nie używam flesha. Zawsze też robię po kilka zdjęć i patrzę jakie wartości aplikacją pokaże i za prawidlowy biorę wynik który wyszedł mi kilka razy z rzędu. Kasuje wszytskie zdjęcia tylko zostawiam to jedno najbardziej wyraźne z wynikiem który uznałam za prawidlowy.
Ja również nic nie widzę ale 22dc to jeszcze bardzo bardzo wcześnie. O wiele za wcześnie moim zdaniem. Zarodek mógł się nawet jeszcze nie zagniezdzic. Jeśli doszło do zapłodnienia to test może wyjść fałszywie negatywny na tym etapie
 
reklama
Do góry