reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Acha, no to w takim razie będę probowac, aż mi wyjdzie jak nalezy [emoji2368][emoji6]

Czasami apka zle robi zdjęcie i wywala błąd z „0” ale zdjęcie mimo to zapisuje właśnie tak jak u Ciebie, bez wartości. Ale chyba masz jaśniutkie te kreseczki jeszcze j[emoji854][emoji854]
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Nie było mnie tu jakieś dwa lata, niestety moja pierwsza ciaża zakończyła się w ok 8tyg.
Potem rok starań które nie przynosiły skutku.

Teraz zaczęliśmy starać się na nowo, dzisiaj mam 33 dc a miesiączkę zazwyczaj do 31 dc.
Od kilku dni jestem rozdrażniona, trochę zmęczona i boli mnie biust (odczuwam to zwłaszcza rano) no i mam mega realne sny!
Wklejam wam zdjęcie testu z przed 30minut.
Co myślicie? Bo ja już nie wiem, nie chce się nakręcać 🤨
IMG_20201109_165816.jpg
 
Czasami apka zle robi zdjęcie i wywala błąd z „0” ale zdjęcie mimo to zapisuje właśnie tak jak u Ciebie, bez wartości. Ale chyba masz jaśniutkie te kreseczki jeszcze j[emoji854][emoji854]
No jaśniutkie jeszcze to fakt, ale pierwszy raz działam z testami owu, zaczynam prędzej żeby się wprawić i z ciekawości zobaczyć jak to z dnia na dzień będzie si zmieniać. 😉
 
Cześć dziewczyny!
Nie było mnie tu jakieś dwa lata, niestety moja pierwsza ciaża zakończyła się w ok 8tyg.
Potem rok starań które nie przynosiły skutku.

Teraz zaczęliśmy starać się na nowo, dzisiaj mam 33 dc a miesiączkę zazwyczaj do 31 dc.
Od kilku dni jestem rozdrażniona, trochę zmęczona i boli mnie biust (odczuwam to zwłaszcza rano) no i mam mega realne sny!
Wklejam wam zdjęcie testu z przed 30minut.
Co myślicie? Bo ja już nie wiem, nie chce się nakręcać 🤨Zobacz załącznik 1199263
Widać 🤗
 
Cześć dziewczyny!
Nie było mnie tu jakieś dwa lata, niestety moja pierwsza ciaża zakończyła się w ok 8tyg.
Potem rok starań które nie przynosiły skutku.

Teraz zaczęliśmy starać się na nowo, dzisiaj mam 33 dc a miesiączkę zazwyczaj do 31 dc.
Od kilku dni jestem rozdrażniona, trochę zmęczona i boli mnie biust (odczuwam to zwłaszcza rano) no i mam mega realne sny!
Wklejam wam zdjęcie testu z przed 30minut.
Co myślicie? Bo ja już nie wiem, nie chce się nakręcać 🤨Zobacz załącznik 1199263

Gratulacje i życzę nudnej, zdrowej ciąży. 👌😀
 
No jaśniutkie jeszcze to fakt, ale pierwszy raz działam z testami owu, zaczynam prędzej żeby się wprawić i z ciekawości zobaczyć jak to z dnia na dzień będzie si zmieniać. [emoji6]

U mnie ta kontrolna jakaś ciemniejsza taka ale to może kwestia zależna od producenta [emoji16] testuj testuj i jak coś to pytaj i chwal się [emoji3526]
 
Czasami apka zle robi zdjęcie i wywala błąd z „0” ale zdjęcie mimo to zapisuje właśnie tak jak u Ciebie, bez wartości. Ale chyba masz jaśniutkie te kreseczki jeszcze j[emoji854][emoji854]
A czy teraz jest ok? 😊
 

Załączniki

  • Screenshot_20201109_174034_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    Screenshot_20201109_174034_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    119,7 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Do góry