reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Tak, po prostu napisałam wszystko co czuję lub widzę, jako post powitalny [emoji3]
Mam 23 dzień cyklu, czekam do czwartku z betą :)

Wybacz jeśli za dużo chłodnej wody zostało wylane [emoji16] kurde ja w ubiegłym cyklu w 23 dniu dopiero miałam owulacje [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Hej dziewczyny, sorki ze tak wyskoczę jak filip z konopii, ale zrobiłam dziś pierwszy test owu. I chce go zamieścić na aplikacje Premom. I tak jest ze mam uchwycić aparat na miejscu testowym ( czyli mam zmieścić wynik testu w tych kwadratowych ramkach, niby to robię ale później okazuje się że zdjęcie jest w poziomie ucięte. 🤷‍♀️🤦‍♀️ To jeden problem a drugi po zrobieniu tego zdjęcia co dalej? Bo nie wiem co klikać. Help 😩🥺😘
 
Fajne to będzie jak tam coś wyjdzie, teraz to ja się bardziej stresuje, że tu forum nakręciłam na nic.

Ale czym Ty się przejmujesz? [emoji39] To, ze tak wiele dziewczyn Ci dopinguje nie powinno Cie stresować tylko radować, ze tyle kciuków jest zaciśniętych dla Ciebie teraz, a gdyby nawet okazało się, ze jednak to nie tym razem, to wszystkie te kciuki będą dla Ciebie na następny cykl. Wszystkim tym dziewczynom zależy żeby Ci się udało i mocno Ci kibicują i będą Cię tak samo mocno wspierać niezależnie od wyniki testu [emoji3526][emoji3526] [emoji3590]
 
Nie czytam w takiej grupie jak 15 lat, co najmniej. Jak tu fajnie
Wybacz jeśli za dużo chłodnej wody zostało wylane [emoji16] kurde ja w ubiegłym cyklu w 23 dniu dopiero miałam owulacje [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Ależ jestem bardzo wdzięczna 😀😀
Niepotrzebnie porównałam "objawy" z pierwszą ciążą!
Dziękuję Wam za te logiczne odpowiedzi na moje nielogiczności 😁
Poza tym, na forum byłam ostatnio chyba jako nastolatka, czyli x 15 lat temu. Miło przypomnieć sobie tę atmosferę ❤
 
Hej dziewczyny, sorki ze tak wyskoczę jak filip z konopii, ale zrobiłam dziś pierwszy test owu. I chce go zamieścić na aplikacje Premom. I tak jest ze mam uchwycić aparat na miejscu testowym ( czyli mam zmieścić wynik testu w tych kwadratowych ramkach, niby to robię ale później okazuje się że zdjęcie jest w poziomie ucięte. [emoji2368][emoji2356] To jeden problem a drugi po zrobieniu tego zdjęcia co dalej? Bo nie wiem co klikać. Help [emoji30][emoji3064][emoji8]

Ja robię manual i ustawiam kreski zgodnie z wzornikiem powyżej. No i jak się zapisze zdjęcie to masz z boku napisane jaki jest stosunek testowej do kontrolnej [emoji16] jak jest 1 lub więcej to zaznaczy Ci pik [emoji16]
 
reklama
Do góry