reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Także witamy Cię serdecznie, życzymy jak najszybszych 2 kreseczek i możesz się od nas spodziewać szybkiego sprowadzania na ziemię 😉 jak i pomocy I wsparcia w staraniach 😊
Dokładnie 😁 ale każdy w swoim czasie, musi sobie uświadomić, że takie doszukiwanie się objawów parę dni po owu to głupota i strata czasu oraz nerwów 🤷‍♀️👍
 
reklama
Hej, mogę dołączyć? Czytam Was od wczoraj :)
Ja jestem z 23 dc, cykle mam między 26 a 30 (ostatni miałam 26, wcześniejszy 30, a jeszcze wcześniejszy 28). W tym cyklu intensywnie staraliśmy się o dziecko, kupiłam testy owu i lekka kreska była przez kilka dni w połowie cyklu ale ani razu nie byłam mocniejsza niż testowa.
Od tygodnia boli mnie podbrzusze, raz miałam klocie jajnika, dużo chodzę do toalety - może to zapalenie pęcherza bo w poprzedni weekend zmarzłam w lesie na spacerze.
Zazwyczaj boli mnie brzuch kilka dni przed @ a teraz właściwie od połowy cyklu.
Jestem niecierpliwia i zrobiłam dzisiaj test z moczu,z ciekawości, negatywny, za wcześnie:)
Tego bólu podbrzusza sobie nie wkrecam, boli od tygodnia, dodatkowo mam wyraźnie mniej siły na rowerze.
Od wczoraj mam temp 37,1-37,2. Moja standardowa to 36,6
Wiem,że to niemożliwe czuć takie objawy od owulacji ale ... już sama nie wiem.
Zastanawiam się czy iść jutro na betę czy lepiej poczekać?
Za wcześnie na jakiegokolwiek objawy. Przed terminem @ nie ma co sobie niepotrzebnie wkrecac. Każda z nas już przez to przeszla[emoji846] czasem nawet jeszcze długo po terminie @ nie ma żadnych objawów ciąży typu mdłości czy częste korzystanie z toalety. Psychika robi swoje, kiedy kobieta doszukuje się objawów ciąży. Przyjmij, że wszystko co się dzieje po owu to objawy pms i będzie Ci lżej [emoji6]
 
Hej, mogę dołączyć? Czytam Was od wczoraj :)
Ja jestem z 23 dc, cykle mam między 26 a 30 (ostatni miałam 26, wcześniejszy 30, a jeszcze wcześniejszy 28). W tym cyklu intensywnie staraliśmy się o dziecko, kupiłam testy owu i lekka kreska była przez kilka dni w połowie cyklu ale ani razu nie byłam mocniejsza niż testowa.
Od tygodnia boli mnie podbrzusze, raz miałam klocie jajnika, dużo chodzę do toalety - może to zapalenie pęcherza bo w poprzedni weekend zmarzłam w lesie na spacerze.
Zazwyczaj boli mnie brzuch kilka dni przed @ a teraz właściwie od połowy cyklu.
Jestem niecierpliwia i zrobiłam dzisiaj test z moczu,z ciekawości, negatywny, za wcześnie:)
Tego bólu podbrzusza sobie nie wkrecam, boli od tygodnia, dodatkowo mam wyraźnie mniej siły na rowerze.
Od wczoraj mam temp 37,1-37,2. Moja standardowa to 36,6
Wiem,że to niemożliwe czuć takie objawy od owulacji ale ... już sama nie wiem.
Zastanawiam się czy iść jutro na betę czy lepiej poczekać?

Intensywność starań nie ma tu nic do rzeczy, wierz mi, każda z nas tu intensywnie działa [emoji16] testy owu niektórym dziewczynom nie wychodzą pozytywne mimo, ze maja potwierdzona owulacje, może tak było i u Ciebie, a może cykl bezowulacyjny się przytrafił [emoji2368] zdarzają się nawet w pełni zdrowym kobietom. Nie doszukiwalabym się na tym etapie objawów czy zwiastunów, wiem ze łatwo się mówi, ale musisz poczekać na rozwój sytuacji [emoji6]

A poza tym witam serdecznie [emoji16] życzę szybkich dwóch kresek na ciążowym [emoji16][emoji3590]
 
Dokładnie 😁 ale każdy w swoim czasie, musi sobie uświadomić, że takie doszukiwanie się objawów parę dni po owu to głupota i strata czasu oraz nerwów 🤷‍♀️👍
Możliwe ale w 1 ciąży miałam podobnie 😀 napisałam wyżej, że koleżanka zauważyła, że mam większy biust w 2 połowie cyklu i zapytała czy jestem w ciąży to ją wyśmiałam 😁
 
Mamy w domu 3latka. To dopiero pierwszy cykl starań. Wiem o tym, że łatwo sobie wmówić i staram się o tym nie myśleć.
Tylko zastanawiam się skąd ból podbrzusza od połowy cyklu. :) ale może poczekam jeszcze kilka dni...
Przy 1 ciąży koleżanka w drugiej połowie cyklu powiedziała, że piersi mi urosły, bolało mnie podbrzusze ale nie tak intensywnie, poszłam do ginekologa ale był tylko pęcherz widoczny i lekarka nie wiedziała czy to wodny czy ciążowy. Dopiero po terminie @ zobaczyła pęcherzyk ciążowy.
Ah ta niecierpliwość 😀😀
Trzymam kciuki żeby się udało ✊ informuj Nas jaki wynik później 😁
 
reklama
Do góry