reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja pierwszy raz do gin poszłam w wieku 15 lat. Była ze mną mama a przy badaniu stała za parawanem
emoji6.png
Ja też pierwszy raz w wieku 15 lat. Ale to na usg piersi, bo miałam guza. A na takie badanie ginekologiczne to jak miałam 21 😉
 
Serdecznie gratuluję kresek, od razu na forum robi się tak ciepło i miło 😍

Dziewczyny tu nawet nie chodzi o schudnięcie przed staraniami (co oczywiście jest istotne) ale żeby dać organizmowi sygnał, że się chudnie. Jeśli do tego dojdzie zwiększona aktywność fizyczna, to już w ogóle sukces. Organizm to zauważy i odbierze pozytywnie. Zdrowe odżywianie natomiast powinno stać się sposobem na życie, nie tylko drogą do celu.
Sam tłuszcz też wytwarza hormony, dlatego prowadzi do ich zaburzeń. Jest też powodem IO (a nie odwrotnie).

Jeśli któraś z Was odchudza się racjonalnie, wydaje się, że robi to dobrze a nie chudnie, jest to czas by udać się do dietetyczki/ka. Sama rozmowa z taką osobą może pokazać co robimy źle, otworzyć nam oczy na problem.
My na początku roku (pod koniec lutego) byliśmy z mężem u dietetyka bo od stycznia się zdrowo odchudzaliśmy i ćwiczyliśmy, i przez te dwa miesiące on schudł 9 kg a ja tylko 2.8kg 🤦‍♀️ wtedy też się odwiedzałam że mam IO... To jest bardzo ciężkie niestety, bardzo mozolna praca...
 
Ja tez, ale to dlatego ze mnie mama do szpitala swojego wzięła do gina na wizytę bo mi okres nie chciał przyjść po 50 dniach [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] miałam z 16 lat [emoji848]
Nie no ja dostałam za szybko miesiączkę ... w 5 klasie podstawowej . Tzn nie wiem czy za szybko ale po badania tak Pani stwierdziła. I pamiętam jak mi piersi urosły i wgl czułam się w szkole jak Alien 😂
 
Hej, mogę dołączyć? Czytam Was od wczoraj :)
Ja jestem z 23 dc, cykle mam między 26 a 30 (ostatni miałam 26, wcześniejszy 30, a jeszcze wcześniejszy 28). W tym cyklu intensywnie staraliśmy się o dziecko, kupiłam testy owu i lekka kreska była przez kilka dni w połowie cyklu ale ani razu nie byłam mocniejsza niż testowa.
Od tygodnia boli mnie podbrzusze, raz miałam klocie jajnika, dużo chodzę do toalety - może to zapalenie pęcherza bo w poprzedni weekend zmarzłam w lesie na spacerze.
Zazwyczaj boli mnie brzuch kilka dni przed @ a teraz właściwie od połowy cyklu.
Jestem niecierpliwia i zrobiłam dzisiaj test z moczu,z ciekawości, negatywny, za wcześnie:)
Tego bólu podbrzusza sobie nie wkrecam, boli od tygodnia, dodatkowo mam wyraźnie mniej siły na rowerze.
Od wczoraj mam temp 37,1-37,2. Moja standardowa to 36,6
Wiem,że to niemożliwe czuć takie objawy od owulacji ale ... już sama nie wiem.
Zastanawiam się czy iść jutro na betę czy lepiej poczekać?
 
reklama
Do góry