reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Możliwe ale w 1 ciąży miałam podobnie 😀 napisałam wyżej, że koleżanka zauważyła, że mam większy biust w 2 połowie cyklu i zapytała czy jestem w ciąży to ją wyśmiałam 😁
To szybko do koleżanki, może faktycznie ma dar do wykrywania ciąży 😅 ja też chcę taką 😁 a tak serio, to spróbuj wziąć to na spokojnie i może poczekać jeszcze te 3 dni do dnia planowenej @ zaoszczędzi Ci to trochę pieniędzy na testy 😁
 
reklama
Możliwe ale w 1 ciąży miałam podobnie [emoji3] napisałam wyżej, że koleżanka zauważyła, że mam większy biust w 2 połowie cyklu i zapytała czy jestem w ciąży to ją wyśmiałam [emoji16]

Kochana ale każda ciąża jest inna, to ze miałaś pdoobnie wcześniej wcale nie znaczy ze teraz będzie tak samo [emoji6] nie ma sensu samej siebie nakręcać w ten sposób. A co do biustu - ja czasem miewam nabrzmiały i mega bolący w drugiej fazie a czasami bez bólu, bez niczego [emoji2368] traktowałabym ta przepowiednie kolezanki raczej jako szczęśliwy traf [emoji16] niemniej życzę Ci żeby Ci się udało szybciej niż mogłoby się wydawać [emoji6]
 
A czasami niektóre kobiety w ogóle nie mają żadnych objawów początkowych ciąży [emoji39]ja jestem tego idealnym przykładem bo z synkiem gdyby nie brak okresu to nie wiedzialabym że jestem w ciąży. Zero jakichkolwiek mdłości, zachcianek itp
Za wcześnie na jakiegokolwiek objawy. Przed terminem @ nie ma co sobie niepotrzebnie wkrecac. Każda z nas już przez to przeszla[emoji846] czasem nawet jeszcze długo po terminie @ nie ma żadnych objawów ciąży typu mdłości czy częste korzystanie z toalety. Psychika robi swoje, kiedy kobieta doszukuje się objawów ciąży. Przyjmij, że wszystko co się dzieje po owu to objawy pms i będzie Ci lżej [emoji6]
 
A czasami niektóre kobiety w ogóle nie mają żadnych objawów początkowych ciąży [emoji39]ja jestem tego idealnym przykładem bo z synkiem gdyby nie brak okresu to nie wiedzialabym że jestem w ciąży. Zero jakichkolwiek mdłości, zachcianek itp
ja też o 1 ciąży dowiedziałam się w 8 tygodniu a dodam,ze miałam normalną miesiączkę do tego więc nie myślałam dopiero jak mi BIG CYC się zrobił zatestowałam i o mój Antoś ma już 6 lat za 12 dni 🥰
 
reklama
Do góry