reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

To szybko do koleżanki, może faktycznie ma dar do wykrywania ciąży 😅 ja też chcę taką 😁 a tak serio, to spróbuj wziąć to na spokojnie i może poczekać jeszcze te 3 dni do dnia planowenej @ zaoszczędzi Ci to trochę pieniędzy na testy 😁
Staram się podchodzić do tego na spokojnie.
Wtedy to było bardzo dziwnie bo naprawdę wyśmiałam koleżankę a tu zonk :)
Wytrzymam, poczekam, lepiej mi jak się wygadalam 😄
 
reklama
My się staraliśmy świadomie z mężem więc w dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test z totalnym brakiem nadzieji że się uda bo przecież to był 2 cykl starań, zero objawów. Jedynie miałam wrażenie że już się okres zaczyna, że coś że mnie leciało i szłam do lazieki a tam jedynie jakis śluz przezroczysty. I to mi dało do myślenia trochę bo koleżanka mówiła że tak miała w ciąży. Więc z głupa kupilam test ciążowy i zrobiłam go po 12, a więc nie z pierwszego moczu a tam dwie grube krechy. Zwalilo m ie totalnie z nóg [emoji16] i dziś mój Igorek ma 2,5 roku [emoji7]
A twój Adaś ma urodziny dzień po mnie bo ja 20 listopada mam 30 [emoji16]
ja też o 1 ciąży dowiedziałam się w 8 tygodniu a dodam,ze miałam normalną miesiączkę do tego więc nie myślałam dopiero jak mi BIG CYC się zrobił zatestowałam i o mój Antoś ma już 6 lat za 12 dni [emoji3059]
 
Staram się podchodzić do tego na spokojnie.
Wtedy to było bardzo dziwnie bo naprawdę wyśmiałam koleżankę a tu zonk :)
Wytrzymam, poczekam, lepiej mi jak się wygadalam 😄
Jasne, od tego jest to forum właśnie, żeby móc się wygadać i wspomóc dziewczynami 😊 Fajnie, że dołączyłaś ale mam nadzieję że tylko na chwilę i zaraz przejdziesz na forum przyszłych mam 🤰
 
reklama
Do góry