reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja miałam mieć wczoraj 1dc, ale @ mi się jednak jeszcze nie zaczęła i nie rozkręciła... Mam cały czas plamienie brązowe i to nawet niezbyt obfite, skąpe, raz był większy skrzep. Ale krwi nie ma jeszcze w ogóle. [emoji135] Tylko w piątek wieczorem lekko różowe miałam na papierze i tyle. Od tamtej pory tylko brązowe plamienie, bardzo skąpe. Powiedzcie, Dziewczyny, takie plamienia na brązowo zanim zacznie się @ i krew, liczycie już jako @ i zaczynacie nowy cykl? Czy ciągle uważacie jako stary cykl i nowy zaczynacie dopiero jak się pojawi krew? [emoji848][emoji848] Nie wiem, jak to liczyć. [emoji85]

@Kruczka , trzymam mocno kciuki [emoji1696][emoji1696] Ale na razie spokojnie... Będzie co ma być. Może rzeczywiście poprzedni testo zrobiłaś za wcześnie? [emoji4] Wszystko się niedługo wyjaśni!

Od pojawienia się krwi [emoji6]
 
reklama
A tak w ogóle to cześć dziewuszki. Jak tam nastroje? Który macie dc? Kto kiedy testuje? Przydałyby się jakieś 2 kreseczki[emoji847] u mnie 22dc i 5dpo a temp skacze jak szalona [emoji85]
Hej 😊 u mnie 21dc też 5dpo, odpoczywamy z mężem w końcu Nam się weekend trafił gdzie nic nie musimy robić ani nigdzie jechać 😁
 
wow, zazdroszczę Wam, że możecie sobie ze swoimi psami biegać i wychodzić na spacery, mój ma już 10 lat i krótkie nóżki [emoji7][emoji28] więc długie spacery odpadają, a drugiego przeraża smycz i szelki wiec nawet nie ma opcji na spacer, jak był szczeniakiem był martretowany i głodzony i już dwa lata z nim pracujemy ale bez rezultatów jeśli chodzi o spacery [emoji17]

Może warto zgłosić się na konsultacje do behawiorysty? Czasem wystarczy jedno spotkanie i dostaniecie wartościowe wskazówki jak go przekonać i nauczyć [emoji3526]
 
Może warto zgłosić się na konsultacje do behawiorysty? Czasem wystarczy jedno spotkanie i dostaniecie wartościowe wskazówki jak go przekonać i nauczyć [emoji3526]
Kochana my od początku jak go adoptowaliśmy pracujemy z behowiarystami, dostawał nawet leki na uspokojenie, olejki CBD, to jest już niestety trauma na całe życie, nawet weterynarz mówi że bardzo ciężki przypadek i raczej już mu tak zostanie
 
Kochana my od początku jak go adoptowaliśmy pracujemy z behowiarystami, dostawał nawet leki na uspokojenie, olejki CBD, to jest już niestety trauma na całe życie, nawet weterynarz mówi że bardzo ciężki przypadek i raczej już mu tak zostanie
Na spokojnie, to wymaga czasu. Suczka mojego ojca 4 lata dochodziła do siebie a i tak do końca nie było ok. Teraz też ma adopciaka, narazie pół roku ale też ciężka praca przed nim😉
 
Kochana my od początku jak go adoptowaliśmy pracujemy z behowiarystami, dostawał nawet leki na uspokojenie, olejki CBD, to jest już niestety trauma na całe życie, nawet weterynarz mówi że bardzo ciężki przypadek i raczej już mu tak zostanie

Rozumiem. Metod jest dużo różnych, nie poddawajcie się. Tez mieliśmy adopciaka z problemami i dopiero po kilku latach poczuła się u nas bezpiecznie [emoji3590]
 
reklama
Dziękuję Ci serdecznie za odpowiedź! No to jestem w 32 dc w takim razie i czekam dalej na @... Takie przesunięcie, to może faktycznie owulację miałam później. No trudno. ;) Czekam spokojnie na @ i zaczynamy działać w nowym cyklu. :D

Możliwe. Ja zwykle nam cykle 29 dni, a ostatni był 36 dni, ale sprawdzałam i owu mi się o tydzień przesunęła [emoji2368] czekaj czekaj, a jakby nic z tego nie wychodziło to testuj [emoji16]
 
Do góry