reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Cześć, u mnie 30dc, dwa dni spóźnienia @. Temperatura zamiast dzisiaj spaść to urosła🤷‍♀️ testu nie zrobię choćby mnie zmuszali. Czekam, że może dzisiaj @ się pojawi.
Tak wygląda mój wykres.Zobacz załącznik 1198477
BardZo ładnie wygląda ten wykres, może faktycznie tamten test zrobiłaś za wcześnie. Ja miałam taką sytuację a pierwszej ciąży. Pozytywny wyszedł dopiero kilka dni po terminie. :)

U mnie 3 dzień temperatura dosłownie taka sama 😂 ani w górę ani w dół ✌️ do terminu @ 9 dni
 
reklama
Ja miałam mieć wczoraj 1dc, ale @ mi się jednak jeszcze nie zaczęła i nie rozkręciła... Mam cały czas plamienie brązowe i to nawet niezbyt obfite, skąpe, raz był większy skrzep. Ale krwi nie ma jeszcze w ogóle. 🙅 Tylko w piątek wieczorem lekko różowe miałam na papierze i tyle. Od tamtej pory tylko brązowe plamienie, bardzo skąpe. Powiedzcie, Dziewczyny, takie plamienia na brązowo zanim zacznie się @ i krew, liczycie już jako @ i zaczynacie nowy cykl? Czy ciągle uważacie jako stary cykl i nowy zaczynacie dopiero jak się pojawi krew? 🤔🤔 Nie wiem, jak to liczyć. 🙈

@Kruczka , trzymam mocno kciuki 🤞🤞 Ale na razie spokojnie... Będzie co ma być. Może rzeczywiście poprzedni testo zrobiłaś za wcześnie? 😊 Wszystko się niedługo wyjaśni!
 
A tak w ogóle to cześć dziewuszki. Jak tam nastroje? Który macie dc? Kto kiedy testuje? Przydałyby się jakieś 2 kreseczki[emoji847] u mnie 22dc i 5dpo a temp skacze jak szalona [emoji85]
Hej 😉 ja dziś mam 9dc więc jutro zaczynam zabawę z testami owu😁 i zobaczymy co z tego wyjdzie 😉
I miłej niedzieli wszystkim 😘
 
Cześć, u mnie 30dc, dwa dni spóźnienia @. Temperatura zamiast dzisiaj spaść to urosła[emoji2368] testu nie zrobię choćby mnie zmuszali. Czekam, że może dzisiaj @ się pojawi.
Tak wygląda mój wykres.Zobacz załącznik 1198477

Trzymam kciuki póki nie ma @ jest nadzieja [emoji1695][emoji1695]
 
reklama
Ja biegam z dużym, słuchawki obowiązkowe 😁 jak idę z 2 to nie mogę mieć bo mała ma swój świat 😅
wow, zazdroszczę Wam, że możecie sobie ze swoimi psami biegać i wychodzić na spacery, mój ma już 10 lat i krótkie nóżki 😍😅 więc długie spacery odpadają, a drugiego przeraża smycz i szelki wiec nawet nie ma opcji na spacer, jak był szczeniakiem był martretowany i głodzony i już dwa lata z nim pracujemy ale bez rezultatów jeśli chodzi o spacery 😔
 
Do góry