reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja bym się nie przejmowała, najważniejsze żeby była w tych "górnych" wartościach po owulacji. U mnie np było tak że po owulacji temp skakała między 36.7 a 36.9 a przed owulacją zawsze miałam 36.2-36.4.
No właśnie początkowo rosła, potem stała a teraz spadła o 0,1 więc w sumie nie wiem czy się przejmować taką małą wartością [emoji848]
 
reklama
Dobrze, że wspomniałaś o tych liściach[emoji849][emoji28]
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Jeśli jutro wartość się powtórzy to tak, jeśli nie I wróci na swoje miejsce, to taką temp można zupełnie olać [emoji4]

Ja pomyśleć, albo posłuchać muzyki, bo z moim M mamy zupełnie inny gust i on nie znosi mojej muzyki [emoji28]
Chciałabym moc tak wyjść z moim psem. Ale tego oszołoma to ja musze pilnować uszami i oczami [emoji85] No i stety niestety nauczony jest, ze spacery mamy aktywne, czyli nie tyle po prostu spacerujemy, co robimy różne rzeczy, trenujemy, ćwiczymy, bawimy się, chowam mu żarcie w różne dziwne miejsca a on je musi odnajdywać. Jest dość mocno na mnie skupiony jak wychodzimy. Plus z tego taki ze śpi jak zabity jak już wrócimy [emoji16]
 
Cześć, u mnie 30dc, dwa dni spóźnienia @. Temperatura zamiast dzisiaj spaść to urosła🤷‍♀️ testu nie zrobię choćby mnie zmuszali. Czekam, że może dzisiaj @ się pojawi.
Tak wygląda mój wykres.
0992B82C-E2F2-48DF-A306-B013E1D40CC8.jpeg
 
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]


Chciałabym moc tak wyjść z moim psem. Ale tego oszołoma to ja musze pilnować uszami i oczami [emoji85] No i stety niestety nauczony jest, ze spacery mamy aktywne, czyli nie tyle po prostu spacerujemy, co robimy różne rzeczy, trenujemy, ćwiczymy, bawimy się, chowam mu żarcie w różne dziwne miejsca a on je musi odnajdywać. Jest dość mocno na mnie skupiony jak wychodzimy. Plus z tego taki ze śpi jak zabity jak już wrócimy [emoji16]
Ja biegam z dużym, słuchawki obowiązkowe 😁 jak idę z 2 to nie mogę mieć bo mała ma swój świat 😅
 
Możliwe, ale powiem Ci że boję się jak cholera. Tamten test tak mnie zniszczył psychicznie, że teraz mam dystans. Jeśli za dwa dni nie będzie @ to może wtedy zrobię.
Wiem jak to jest 🥴 zdrowe podejście to podstawa 😊 ja @ oczekuje już od dzisiaj 😅 I nawet testu nie kupię chyba, że @ spóźni mi się tydzień od momentu wyznaczenia przez apke 🤷‍♀️
 
reklama
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]


Chciałabym moc tak wyjść z moim psem. Ale tego oszołoma to ja musze pilnować uszami i oczami [emoji85] No i stety niestety nauczony jest, ze spacery mamy aktywne, czyli nie tyle po prostu spacerujemy, co robimy różne rzeczy, trenujemy, ćwiczymy, bawimy się, chowam mu żarcie w różne dziwne miejsca a on je musi odnajdywać. Jest dość mocno na mnie skupiony jak wychodzimy. Plus z tego taki ze śpi jak zabity jak już wrócimy [emoji16]
Mój pies jest taką fajtłapą, że najszczesliwszy by był gdybym na spacerach nosiła go na rękach, ale że waży 18kg to może tylko pomarzyć [emoji57]
 
Do góry