reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Mam plamienie brązowe, jak przed @, więc myślę, że się zbliża... Ale myślałam, że dziś rano najpóźniej się rozkręci. [emoji3166] Chciałam najgorsze pierwsze dni w weekend w domu mieć za sobą, a tu nic z tego. :( Jak akurat w poniedziałek mam dużo biegania, to pewnie dostanę z rana. [emoji87] Powinnam mieć plamienia już od czwartku, w sobotę dostać @ i mieć z głowy początek cyklu. A tu takie głupie przesunięcie...

Ja odkąd zaczęłam się starać takie plamienia mam już od 4-6dpo [emoji2368] tak se o mój organizm wymyślił [emoji1787]
 
Ja odkąd zaczęłam się starać takie plamienia mam już od 4-6dpo [emoji2368] tak se o mój organizm wymyślił [emoji1787]
Nie strasz mnie 😱😆 Czytałam w internecie, że to mogą być objawy zbyt niskiego poziomu progesteronu albo kiedy zbyt szybko spada... I że może to utrudniać zagnieżdżenie się zarodka. Zastanawiam się, czy nie iść z tym do ginekologa i jakieś badania zrobić. 🧐
@Silence85 milczy i pozostaje nam czekać i się martwić... Oby wszystko było dobrze i po prostu spędza miło niedzielne popołudnie!
 
Nie strasz mnie [emoji33][emoji38] Czytałam w internecie, że to mogą być objawy zbyt niskiego poziomu progesteronu albo kiedy zbyt szybko spada... I że może to utrudniać zagnieżdżenie się zarodka. Zastanawiam się, czy nie iść z tym do ginekologa i jakieś badania zrobić. [emoji3166]
@Silence85 milczy i pozostaje nam czekać i się martwić... Oby wszystko było dobrze i po prostu spędza miło niedzielne popołudnie!

Badam proga od 3 miesięcy i jest ok. Wszystkie inne hormony tez ok. Żadnych infekcji, nic [emoji2368] Ale nowy gin postanowił dać luteinę w tym cyklu, zobaczymy czy pomoże [emoji16][emoji110]
 
reklama
U nas dziś spokojna niedziela i 4 dzień brania dupka. Jestem ciekawa jak będzie wyglądał mój cykl przy nim. Pewnie w miarę regularnie. Ciekawi mnie tylko jak tu rozpoznać ciążę kiedy się bierze Duphaston. Czy czekać do 28dc i jeśli sie okres nie pojawi A testy wyjdą negatywnie to zaczynać kolejne opakowanie czy nie? Jestem zielona w tym temacie. No i czy testy na owulacje robić jak przy regularnym cyklu? Sama nie wiem, wiem jedno bez dupka okresu nie będzie :( muszę go brać.
 
Do góry