reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Rozumiem. Metod jest dużo różnych, nie poddawajcie się. Tez mieliśmy adopciaka z problemami i dopiero po kilku latach poczuła się u nas bezpiecznie [emoji3590]
Nie poddajemy się, na szczęście mamy bardzo duży ogród, z jednej strony wychodzi na ulicę więc ma co robić, ma na co szczekać 😁
 
reklama
Możliwe. Ja zwykle nam cykle 29 dni, a ostatni był 36 dni, ale sprawdzałam i owu mi się o tydzień przesunęła [emoji2368] czekaj czekaj, a jakby nic z tego nie wychodziło to testuj [emoji16]
I u mnie średnio co 35dni a w tym cyklu z kalendarzyka wychodzi, że będzie 40. Nienawidzę takich cykli 🤬
 
Możliwe. Ja zwykle nam cykle 29 dni, a ostatni był 36 dni, ale sprawdzałam i owu mi się o tydzień przesunęła [emoji2368] czekaj czekaj, a jakby nic z tego nie wychodziło to testuj [emoji16]
Mam plamienie brązowe, jak przed @, więc myślę, że się zbliża... Ale myślałam, że dziś rano najpóźniej się rozkręci. 🧐 Chciałam najgorsze pierwsze dni w weekend w domu mieć za sobą, a tu nic z tego. :( Jak akurat w poniedziałek mam dużo biegania, to pewnie dostanę z rana. 🙊 Powinnam mieć plamienia już od czwartku, w sobotę dostać @ i mieć z głowy początek cyklu. A tu takie głupie przesunięcie...
 
O kurczę dziewczyny współczuję takich długich cykli, tyle czekania.
U mnie zazwyczaj cykle 28 dni. Dzisiaj 27dc ale jestem 10dpo bo owu się przesunela. Zrobiłam z ciekawości test bo zaczynam od dziś nocki, a po nich mało się bo około 5h i w trakcie nie raz budzie się jeszcze na siku. Test oczywiście negatywny. Następny zrobie dopiero w piątek rano, bo w czwartek już mam wolne więc po przesłanej normalnie nocy zrobię test o ile nie dostanę wcześniej okresu
I u mnie średnio co 35dni a w tym cyklu z kalendarzyka wychodzi, że będzie 40. Nienawidzę takich cykli [emoji2959]
 
U mnie 13 dc i chyba już po owu , szybko w tym cyklu . Pozostaje teraz tylko czekać :) choc w tym cyklu nie zauważyłam ani sluzu , ani nie bolało mnie podbrzusze jak zawsze, także dzwinie . Zobaczymy .
🤔
 
reklama
Cześć Babeczki 🙂
U mnie dziś 15dc, ale mąż nadal na kwarantannie, więc cykl niestety stracony, tak jak przypuszczałam. No trudno, pewnych rzeczy nie przeskoczę. Ale planuję pójść i zrobić progesteron, bo nawet nie wiem czy mam owulację. I pewnie powinnam prolaktynę...
Mimo wszystko za Wszystkie trzymam kciuki, aby ten miesiąc był udany dla Was.
 
Do góry