reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
A tak w ogóle to cześć dziewuszki. Jak tam nastroje? Który macie dc? Kto kiedy testuje? Przydałyby się jakieś 2 kreseczki[emoji847] u mnie 22dc i 5dpo a temp skacze jak szalona [emoji85]
Nie dobrze jak skacze... Chyba, że skoki są cały czas tylko w górę, a nie góra /dół /góra /dół
A zapowiadali, że przez covid i kwarantanne będzie więcej ciąż i urodzeń. Oby te prognozy się sprawdziły. I mam nadzieję, że też dołączę do zaciazonych, bo mnie dziś nad ranem kryzys złapał, że chyba mi się nie uda i lazilam po mieście na bezludziu bez celu. Tak to jest, jak zaczynam myśleć.
Teżam czasami takie chwile, że biore psa i idę sobie pomyśleć. Zaciążysz zobaczysz, szybciej niż później 😉
 
A tak w ogóle to cześć dziewuszki. Jak tam nastroje? Który macie dc? Kto kiedy testuje? Przydałyby się jakieś 2 kreseczki[emoji847] u mnie 22dc i 5dpo a temp skacze jak szalona [emoji85]

Hej hej [emoji3526] 11dc, do owu jeszcze ok. tygodnia, może ciut mniej o ile znowu się coś nie poprzesuwa. Już sikam na testy owu na wszelki wypadek, no i mam nadzieje, ze temperatura po owu skoczy jak należy dla mojego wewnętrznego spokoju [emoji16] poza tym miałam wczoraj dzień lenia i mam ochote przedłużyć go jeszcze na dziś [emoji848] z drugiej strony piękna pogoda za oknem [emoji3508]
 
Nie dobrze jak skacze... Chyba, że skoki są cały czas tylko w górę, a nie góra /dół /góra /dół

Teżam czasami takie chwile, że biore psa i idę sobie pomyśleć. Zaciążysz zobaczysz, szybciej niż później [emoji6]
No właśnie początkowo rosła, potem stała a teraz spadła o 0,1 więc w sumie nie wiem czy się przejmować taką małą wartością [emoji848]
 
reklama
No właśnie początkowo rosła, potem stała a teraz spadła o 0,1 więc w sumie nie wiem czy się przejmować taką małą wartością [emoji848]
Jeśli jutro wartość się powtórzy to tak, jeśli nie I wróci na swoje miejsce, to taką temp można zupełnie olać 😊
To ja na odwot. Idę z psem żeby nie myśleć [emoji1787] biegamy po kupkach liści i te sprawy [emoji2368][emoji1787]
Ja pomyśleć, albo posłuchać muzyki, bo z moim M mamy zupełnie inny gust i on nie znosi mojej muzyki 😅
 
Do góry