reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dzziewczyny ,jak to bylo u Was?
ostatnia miesiaczka 01.07, owulacja według kalendarczyka 17.07... bete robilam w sobote 25.07 bo mialam badania i nie moglam sie powstrzymac.. wyszla 0,2 czyli ujemna. Miessiaczke mam dostac w najblizszy piatek czyli za 4 dni.
Czy jest szansa na ciaze? Moze bete zrobiona za wczesnie bo 8 dni po owulacji
Możliwe że za wcześnie. Najlepiej robić w dniu terminu miesiączki a najlepiej jak już miesiączka będzie się spóźniać. Na owu według kalendarzyka nie patrz bo organizm kobiecy to nie matematyka. Tak naprawdę nie wiemy czy owu wogule w tym cyklu miałaś.
 
reklama
Dzziewczyny ,jak to bylo u Was?
ostatnia miesiaczka 01.07, owulacja według kalendarczyka 17.07... bete robilam w sobote 25.07 bo mialam badania i nie moglam sie powstrzymac.. wyszla 0,2 czyli ujemna. Miessiaczke mam dostac w najblizszy piatek czyli za 4 dni.
Czy jest szansa na ciaze? Moze bete zrobiona za wczesnie bo 8 dni po owulacji
Ja miałam 7dpo i miałam troszkę większy wynik <0,5 ale na ciążę się u mnie nie zapowiada, co nie zmienia faktu że może u Ciebie być zbyt szybko wykonana i ciąża może być
 
Dzziewczyny ,jak to bylo u Was?
ostatnia miesiaczka 01.07, owulacja według kalendarczyka 17.07... bete robilam w sobote 25.07 bo mialam badania i nie moglam sie powstrzymac.. wyszla 0,2 czyli ujemna. Miessiaczke mam dostac w najblizszy piatek czyli za 4 dni.
Czy jest szansa na ciaze? Moze bete zrobiona za wczesnie bo 8 dni po owulacji
A jaki wynik progesteronu?
 
Kurde dziewczyny ja naprawdę Was podziwiam z tym testowaniem przed @ i lataniem na betę kilka dni po owu, nie frustruję to Was? Nie mówię tego złośliwie czy coś tylko serio podziwiam, bo ja bym się nerwowo wykończyła znając mnie. 🙄 Chyba bym pogryzła kogoś 😜
 
Kurde dziewczyny ja naprawdę Was podziwiam z tym testowaniem przed @ i lataniem na betę kilka dni po owu, nie frustruję to Was? Nie mówię tego złośliwie czy coś tylko serio podziwiam, bo ja bym się nerwowo wykończyła znając mnie. [emoji849] Chyba bym pogryzła kogoś [emoji12]
Ja raz tylko zrobiłam test przed okresem i miałam biochemiczna w 2013 roku więcej testu nie zrobiłam przed upływem 2 tyg po terminie okresu.

Ja też podziwiam dziewczyny które robią testy przed okresem. To jest nie potrzebny stres i dołowanie się jak zobaczy się jedna kreska a jak będą nawet 2 kreski a okres przyjdzie o czasie to jest rozpacz.
 
Ja raz tylko zrobiłam test przed okresem i miałam biochemiczna w 2013 roku więcej testu nie zrobiłam przed upływem 2 tyg po terminie okresu.

Ja też podziwiam dziewczyny które robią testy przed okresem. To jest nie potrzebny stres i dołowanie się jak zobaczy się jedna kreska a jak będą nawet 2 kreski a okres przyjdzie o czasie to jest rozpacz.

No ja robiłam po terminie i to kilka dni bo z reguły psychika płata figle. Na becie też bylam tylko raz, bo nawet nie wiedziałam, że to się sprawdza co 48h. A zresztą nie mialabym czasu co 2 dni bywać w labo bo codziennie pracuje. Ale to moja filozofia 😉
 
No ja robiłam po terminie i to kilka dni bo z reguły psychika płata figle. Na becie też bylam tylko raz, bo nawet nie wiedziałam, że to się sprawdza co 48h. A zresztą nie mialabym czasu co 2 dni bywać w labo bo codziennie pracuje. Ale to moja filozofia [emoji6]
Ja to po moich przejściach jakoś nie mam ochoty się dowiedzieć szybko o ciąży i lecieć do lekarza. Dla mnie najzdrowiej by było dowiedzieć się o ciąży w 8 miesiącu albo dopiero na porodowce [emoji85][emoji1787]
 
Ja to po moich przejściach jakoś nie mam ochoty się dowiedzieć szybko o ciąży i lecieć do lekarza. Dla mnie najzdrowiej by było dowiedzieć się o ciąży w 8 miesiącu albo dopiero na porodowce [emoji85][emoji1787]

Ja będę musiała mieć włączona heparyne jak najszybciej, ale to jak przyjdzie czas to zrobię test i umowie się do lekarza. Nie mam możliwości by brać wolne i chodzić do labo np. Co 48h i sprawdzać zresztą ja mówię wykończyła bym się na pewno szybko 🙉🤦‍♀️🙈
 
reklama
Kurde dziewczyny ja naprawdę Was podziwiam z tym testowaniem przed @ i lataniem na betę kilka dni po owu, nie frustruję to Was? Nie mówię tego złośliwie czy coś tylko serio podziwiam, bo ja bym się nerwowo wykończyła znając mnie. 🙄 Chyba bym pogryzła kogoś 😜
Ja betę zrobiłam pierwszy raz w życiu przy progu i powiem Ci ze nie, nawet mnie to uspokoiło, bo się nie nastawiam na ciążę jak nakręcona, tylko tydzień czekalam niecierpliwie czy się uda a teraz drugi tydzień czekam spokojnie na @
 
Do góry