reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja betę zrobiłam pierwszy raz w życiu przy progu i powiem Ci ze nie, nawet mnie to uspokoiło, bo się nie nastawiam na ciążę jak nakręcona, tylko tydzień czekalam niecierpliwie czy się uda a teraz drugi tydzień czekam spokojnie na @

No tak, ale tak naprawdę to dopóki nie dostaniesz @ to nic nie przesadzone 😉 No mowie ja o sobie, że mnie by to gorzej męczyło a dwa nie mam też fizycznie możliwości badać np. przyrostów więc jak przyjdzie czas to pójdę po prostu do lekarza. Dlatego ja podziwiam wytrwałość 😉

Trzymam kciuki żeby małpa nie przyszła!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, owu prawdopodobnie była w sobotę. Od wczorajszej nocy aż do teraz mam ciągle brązowe plamienia i ból w podbrzuszu. Miała ktoras tak? Ock. Popsute to wszystko 🤨🤨🤨
 
A jaki wynik progesteronu?
Nie robiłam badan progesteronu


Kurde dziewczyny ja naprawdę Was podziwiam z tym testowaniem przed @ i lataniem na betę kilka dni po owu, nie frustruję to Was? Nie mówię tego złośliwie czy coś tylko serio podziwiam, bo ja bym się nerwowo wykończyła znając mnie. 🙄 Chyba bym pogryzła kogoś 😜
W moim przypadku bete zrobiłam przy okazji, gdyz musialam zbadac tsh po mam niedoczynnosc. Nie moglam sie powstrzymac i zrobilam tez bete, teraz zaluje bo chodze zdolowana i czekam tylko do piatku aby zrobic test
 
Nie robiłam badan progesteronu



W moim przypadku bete zrobiłam przy okazji, gdyz musialam zbadac tsh po mam niedoczynnosc. Nie moglam sie powstrzymac i zrobilam tez bete, teraz zaluje bo chodze zdolowana i czekam tylko do piatku aby zrobic test

No właśnie to miałam na myśli. Mnie też by to dołowało dlatego w ogóle tego nie praktykuje. Trzymam kciuki żeby coś wyszło w teście 👌
 
Dziewczyny dostanę szału :( raptem w piatek-sobote ewentualnie mogłam miec owulację a już brzuch boli na okres, chce mi się jeść jeść jeść i WKU**IA mnie dosłownie wszystko. Czyli okres lada dzień. Idę zbadać ten progesteron ale tylko po to żeby mieć papier dla lekarza, że nadal nie mam owulacji a nawet jak mam to tak strasznie późno (19 dc) że nie ma szans na ciążę..... Kolejny miesiac do dupy :( :( :( płakać mi się chce
 
Z późnej owu też może być ciąża tylko w końcu by musieli zrobić z tym wczesnym okresem coś. Bo to coś nie halo. Nawet iui czy ivf nie zakończy się ciąża jeśli ten wczesny okres będzie przychodził.
Dziewczyny dostanę szału :( raptem w piatek-sobote ewentualnie mogłam miec owulację a już brzuch boli na okres, chce mi się jeść jeść jeść i WKU**IA mnie dosłownie wszystko. Czyli okres lada dzień. Idę zbadać ten progesteron ale tylko po to żeby mieć papier dla lekarza, że nadal nie mam owulacji a nawet jak mam to tak strasznie późno (19 dc) że nie ma szans na ciążę..... Kolejny miesiac do dupy :( :( :( płakać mi się chce
 
Z późnej owu też może być ciąża tylko w końcu by musieli zrobić z tym wczesnym okresem coś. Bo to coś nie halo. Nawet iui czy ivf nie zakończy się ciąża jeśli ten wczesny okres będzie przychodził.
No dokładnie!!!!! Powiem temu lekarzowi w klinice że po UJ chce mi robić inseminację, jak ja za tydzień okres dostanę po inseminacji!!!! Najpierw niech zrobi z tym porzadek. Nosz kurna już chyba w klinice to mi pomogą czy tam dalej mi nikt nie pomoże w niczym????????????
 
U mnie dziś test na biało. Nawet podkrecenie kontrastu na zdjęciu nic nie daje... Także powoli mam to wszystko w dupie. Jak jeszcze badania nasienia mojego M wyjdą ok to się załamię...
Ja właśnie znowu się zetknęłam ze ścianą i to jest ten dzień, kiedy odechciewa mi się w ogóle mieć dziecko. Już jestem tak zmęczona tymi staraniami!!!! Mam dość. A seks to już dla mnie męczarnia. Mam obrzydzenie do samej siebie przed te wieczne okresy, przez te niepowodzenia, przez te badania 4 razy w miesiącu które g*#@o wnoszą !!!
 
reklama
Do góry