reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny to znowu ja plamienie ustępuje więc powtórzyłam test ale nie z porannego moczu i kreseczka ciemnieje A bety nie mam możliwości zrobić [emoji852] lekarz dopiero jutro A obdzwoniłam w zasięgu 50 km i nikt nie ma wolnego terminu [emoji35] na już A na IP nie chcę jechać a wy co myślicie o dzisiejszym teście?
Kreska zdecydowanie ciemnieje a jak to test nie z porannego moczu to nie ma co się martwić aczkolwiek każde krwawienie /plamienie w ciąży należy konsultować z lekarzem. Oszczędzaj się i jak masz luteine w domu to ja wes. Ona nie zaszkodzi ale poinformuj o tym swojego lekarza że zazywasz luteine przez plamienia /krwawienia.
 
reklama
Dziewczyny, gdzie Wasze kreski? Jakoś nam wcześniej wysypało, a teraz coś cisza ;) Czekam niecierpliwie! Ja jeszcze 2 tygodnie do okresu, ale mi się będzie ciągnąć ;) Ale jestem podekscytowana wizją starań na następny cykl - aż chyba sobie kupię wiesiołka, a co :D
Ja do okresu jeszcze tydzień. Ale u mnie zawieszone starania bo nie mamy szans z 0% prawidłowymi plemnikami zajść w zdrowa ciąże z happy endem. Wiesiołka też mam jeszcze 200 kapsułek i 50 testów owu tym razem innej firmy i zacznę mierzyć temperaturę żeby wszystkiego się nauczyć przez wróceniem do starań spowrotem.
 
A ty młoda dalej tutaj???? Myślałam że na ciężarówkach.. :)
Jutro idę na badania. Mam wielką nadzieję że problem tkwi tylko w hormonach
Ja straciłam w ciążę w kwietniu. Teraz starania zawieszone. Mój m ma 0% prawidłowych plemnikow. U mnie hormony super ale podwyższone mam hormony męskie. Musi mnie diabetolog ustabilizować żeby hormony męskie się obniżyły.
 
Ja straciłam w ciążę w kwietniu. Teraz starania zawieszone. Mój m ma 0% prawidłowych plemnikow. U mnie hormony super ale podwyższone mam hormony męskie. Musi mnie diabetolog ustabilizować żeby hormony męskie się obniżyły.
Przykro mi. Znam ten ból. Ja już pewnie byłabym mama po raz drugi gdyby się utrzymała...
To co teraz jeśli ma 0 %??
 
Przykro mi. Znam ten ból. Ja już pewnie byłabym mama po raz drugi gdyby się utrzymała...
To co teraz jeśli ma 0 %??
Dalej bierze sumple i w połowie sierpnia ma powtórzyć badania ale trochę się podłamał i nie chce iść na badania powtórne. Do tego ma problem z prawa dłonią i będzie miał operacje 23.09 kość z lewego uda wycinana i wstawiana do prawej dłoni. Także długo nie wrócimy do starań z około 2 lata lub nawet ponad bo zaraz po operacji jak dojdzie do siebie i lekarz wyrazi zgodę na powrót do pracy to ma jechać w delegacje na około 2 lata.
 
Dalej bierze sumple i w połowie sierpnia ma powtórzyć badania ale trochę się podłamał i nie chce iść na badania powtórne. Do tego ma problem z prawa dłonią i będzie miał operacje 23.09 kość z lewego uda wycinana i wstawiana do prawej dłoni. Także długo nie wrócimy do starań z około 2 lata lub nawet ponad bo zaraz po operacji jak dojdzie do siebie i lekarz wyrazi zgodę na powrót do pracy to ma jechać w delegacje na około 2 lata.
O kurcze.. No nie gadaj nawet.
A ty jak to wszystko widzisz?
Pewnie mało szczęśliwa jesteś..
 
reklama
Kreska zdecydowanie ciemnieje a jak to test nie z porannego moczu to nie ma co się martwić aczkolwiek każde krwawienie /plamienie w ciąży należy konsultować z lekarzem. Oszczędzaj się i jak masz luteine w domu to ja wes. Ona nie zaszkodzi ale poinformuj o tym swojego lekarza że zazywasz luteine przez plamienia /krwawienia.
Mam duphaston 🤔
 
Do góry