reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No dokładnie!!!!! Powiem temu lekarzowi w klinice że po UJ chce mi robić inseminację, jak ja za tydzień okres dostanę po inseminacji!!!! Najpierw niech zrobi z tym porzadek. Nosz kurna już chyba w klinice to mi pomogą czy tam dalej mi nikt nie pomoże w niczym????????????
Inseminacja to kasę oni napchaja swoje kabzy a ty będziesz siedzieć i płakać. Nie pisze tego po złości ale prawda jest taka że kliniki zarabiają najwięcej na iui i ivf. Mam nadzieję że ci pomogą. Może mocniejszy progesteron w zastrzykach w największej dawce jaka można zażyć [emoji848]
 
reklama
Dziewczyny to znowu ja plamienie ustępuje więc powtórzyłam test ale nie z porannego moczu i kreseczka ciemnieje A bety nie mam możliwości zrobić [emoji852] lekarz dopiero jutro A obdzwoniłam w zasięgu 50 km i nikt nie ma wolnego terminu [emoji35] na już A na IP nie chcę jechać a wy co myślicie o dzisiejszym teście?
Ja miałam plamienia, z 2 czy 3 razy nawet krew poleciała a jestem w zdrowej ciąży, fajnie by było jakby cie lekarz obejrzał i dał luteinę [emoji17]
 
Gratuluje wszystkim kreseczkom. :*

Mam pytanie. Jak odnosicie się do ciąży w dobie tego całego koronawirusa. Obawiam się trochę o dostęp do lekarzy jesienią ;/
Ze swojego doświadczenia powiem ze przez dwa miesiące na początku ciąży tylko teleporady miałam [emoji2368] ciężko ale jakoś przeżyłam. Teraz się boję listopada co będzie bo mam termin porodu [emoji33]
 
Ja miałam plamienia, z 2 czy 3 razy nawet krew poleciała a jestem w zdrowej ciąży, fajnie by było jakby cie lekarz obejrzał i dał luteinę [emoji17]
Właśnie udało mi się dostać do lekarza dzisiaj mam wizytę na 16:45 trzymać ✊✊ A ja mam nadzieję że będzie wszystko dobrze 🙏
 
No to jestem po pierwszym usg i jest pęcherzyk ciążowy w macicy! [emoji16][emoji16][emoji16][emoji4][emoji847][emoji173] ciąża bardzo wczesna, jakiś 4 tydzień - liczyliśmy od owu wiek ciąży, bo ja @ w czerwcu nie miałam tylko krwawienie po biochemicznej, a to nie okres...kolejna wizyta za 3 tygodnie żeby zobaczyć już bijące serduszko [emoji173][emoji4][emoji4][emoji4][emoji7][emoji16][emoji847]
Gratuluję [emoji846][emoji846]
 
Ja będę musiała mieć włączona heparyne jak najszybciej, ale to jak przyjdzie czas to zrobię test i umowie się do lekarza. Nie mam możliwości by brać wolne i chodzić do labo np. Co 48h i sprawdzać zresztą ja mówię wykończyła bym się na pewno szybko 🙉🤦‍♀️🙈
Z jakiego powodu musisz mieć heparyne ? Ja też będę musiała mieć, do tego jeszcze acard i duphaston. Z uwagi na to że miałam zespół HELLP w pierwszej ciąży.
 
reklama
Do góry