reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja się tym w ogóle nie przejmuje. Moj lekarz przyjmuje prywatnie, za wszystkie badania place nie zamkną laboratoriów. Byłam w ciąży w marcu i wszystko mogłam załatwić.
Później jak musialam iść na zabieg to tylko testy na koronę robiłam. Zresztą jestem zdania, że ludzie nie dadzą się już tam zamknąć.

Bardziej to się boję, że w pracy mnie ktoś zarazi, bo pracuje u mnie tysiące ludzi a tym razem chce pracować i nie mówić nikomu o ciąży żeby uniknąć później przykrych pytań i powrotów.
Ja też właśnie prywatnie. Słyszałam różne pogłoski, ze lekarze pacjentek nie przyjmowali. Nie powiem. Trochę mnie to wystraszylo 😳
Dziewczyny, gdzie Wasze kreski? Jakoś nam wcześniej wysypało, a teraz coś cisza ;) Czekam niecierpliwie! Ja jeszcze 2 tygodnie do okresu, ale mi się będzie ciągnąć ;) Ale jestem podekscytowana wizją starań na następny cykl - aż chyba sobie kupię wiesiołka, a co :D
To czekamy razem! Ja w sumie 5 sierpnia okres. Zobaczymy ;D
 
No to jestem po pierwszym usg i jest pęcherzyk ciążowy w macicy! 😁😁😁😊🤗❤ ciąża bardzo wczesna, jakiś 4 tydzień - liczyliśmy od owu wiek ciąży, bo ja @ w czerwcu nie miałam tylko krwawienie po biochemicznej, a to nie okres...kolejna wizyta za 3 tygodnie żeby zobaczyć już bijące serduszko ❤😊😊😊😍😁🤗
 

Załączniki

  • IMG_20200727_123201.jpg
    IMG_20200727_123201.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 78
Super gratuluję [emoji173][emoji173][emoji173]
No to jestem po pierwszym usg i jest pęcherzyk ciążowy w macicy! [emoji16][emoji16][emoji16][emoji4][emoji847][emoji173] ciąża bardzo wczesna, jakiś 4 tydzień - liczyliśmy od owu wiek ciąży, bo ja @ w czerwcu nie miałam tylko krwawienie po biochemicznej, a to nie okres...kolejna wizyta za 3 tygodnie żeby zobaczyć już bijące serduszko [emoji173][emoji4][emoji4][emoji4][emoji7][emoji16][emoji847]
 
No to jestem po pierwszym usg i jest pęcherzyk ciążowy w macicy! 😁😁😁😊🤗❤ ciąża bardzo wczesna, jakiś 4 tydzień - liczyliśmy od owu wiek ciąży, bo ja @ w czerwcu nie miałam tylko krwawienie po biochemicznej, a to nie okres...kolejna wizyta za 3 tygodnie żeby zobaczyć już bijące serduszko ❤😊😊😊😍😁🤗
Gratulacje :*
 
No to jestem po pierwszym usg i jest pęcherzyk ciążowy w macicy! [emoji16][emoji16][emoji16][emoji4][emoji847][emoji173] ciąża bardzo wczesna, jakiś 4 tydzień - liczyliśmy od owu wiek ciąży, bo ja @ w czerwcu nie miałam tylko krwawienie po biochemicznej, a to nie okres...kolejna wizyta za 3 tygodnie żeby zobaczyć już bijące serduszko [emoji173][emoji4][emoji4][emoji4][emoji7][emoji16][emoji847]
Gratulacje.
 
No to jestem po pierwszym usg i jest pęcherzyk ciążowy w macicy! 😁😁😁😊🤗❤ ciąża bardzo wczesna, jakiś 4 tydzień - liczyliśmy od owu wiek ciąży, bo ja @ w czerwcu nie miałam tylko krwawienie po biochemicznej, a to nie okres...kolejna wizyta za 3 tygodnie żeby zobaczyć już bijące serduszko ❤😊😊😊😍😁🤗
Super gratuluje 😘
 
reklama
Dzziewczyny ,jak to bylo u Was?
ostatnia miesiaczka 01.07, owulacja według kalendarczyka 17.07... bete robilam w sobote 25.07 bo mialam badania i nie moglam sie powstrzymac.. wyszla 0,2 czyli ujemna. Miessiaczke mam dostac w najblizszy piatek czyli za 4 dni.
Czy jest szansa na ciaze? Moze bete zrobiona za wczesnie bo 8 dni po owulacji
 
Do góry