reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny to znowu ja plamienie ustępuje więc powtórzyłam test ale nie z porannego moczu i kreseczka ciemnieje A bety nie mam możliwości zrobić ☹ lekarz dopiero jutro A obdzwoniłam w zasięgu 50 km i nikt nie ma wolnego terminu 😡 na już A na IP nie chcę jechać a wy co myślicie o dzisiejszym teście?
Jeśli to brązowe plamienie a nie krew to to może się zdarzyć we wczesnej ciąży i nie oznacza nic złego i nie ma potrzeby brać duphastonu zwłaszcza jeśli ustępuje.
 
reklama
Dziewczyny to znowu ja plamienie ustępuje więc powtórzyłam test ale nie z porannego moczu i kreseczka ciemnieje A bety nie mam możliwości zrobić ☹ lekarz dopiero jutro A obdzwoniłam w zasięgu 50 km i nikt nie ma wolnego terminu 😡 na już A na IP nie chcę jechać a wy co myślicie o dzisiejszym teście?
No super kreseczki.
 
Gratuluje wszystkim kreseczkom. :*

Mam pytanie. Jak odnosicie się do ciąży w dobie tego całego koronawirusa. Obawiam się trochę o dostęp do lekarzy jesienią ;/
 
Gratuluje wszystkim kreseczkom. :*

Mam pytanie. Jak odnosicie się do ciąży w dobie tego całego koronawirusa. Obawiam się trochę o dostęp do lekarzy jesienią ;/

Ja się tym w ogóle nie przejmuje. Moj lekarz przyjmuje prywatnie, za wszystkie badania place nie zamkną laboratoriów. Byłam w ciąży w marcu i wszystko mogłam załatwić.
Później jak musialam iść na zabieg to tylko testy na koronę robiłam. Zresztą jestem zdania, że ludzie nie dadzą się już tam zamknąć.

Bardziej to się boję, że w pracy mnie ktoś zarazi, bo pracuje u mnie tysiące ludzi a tym razem chce pracować i nie mówić nikomu o ciąży żeby uniknąć później przykrych pytań i powrotów.
 
Dziewczyny, gdzie Wasze kreski? Jakoś nam wcześniej wysypało, a teraz coś cisza ;) Czekam niecierpliwie! Ja jeszcze 2 tygodnie do okresu, ale mi się będzie ciągnąć ;) Ale jestem podekscytowana wizją starań na następny cykl - aż chyba sobie kupię wiesiołka, a co :D
Ja czekam na @ i też pędzę po wiesiołka😉
 
Dziewczyny to znowu ja plamienie ustępuje więc powtórzyłam test ale nie z porannego moczu i kreseczka ciemnieje A bety nie mam możliwości zrobić ☹ lekarz dopiero jutro A obdzwoniłam w zasięgu 50 km i nikt nie ma wolnego terminu 😡 na już A na IP nie chcę jechać a wy co myślicie o dzisiejszym teście?
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, jak wygląda Twoje plamienie? Jeżeli byłaby to krew pojechałabym na ip 😊
 
reklama
Do góry