reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Hej dziewczyny :)
Dziś testowałam z porannego moczu, tym samym testem co koleżanka wyżej, płytkowym PINK o czułości 10 mlU i negatywny.
Ale przez ten ból jajnika to nawet chyba odetchnęłam z ulgą. Jeszcze tak "pro forma" zrobie (jeśli nie dostanę okresu) w następny czwartek, bo jedziemy na wakacje i będę musiała zażyć aviomarin.
Po łyżeczkowaniu mam mega długie cykle, ok. 45 dniowe więc ciężko mi powiedzieć kiedy powinien przyjść okres.
Owulację czułam dwa tygodnie temu więc gdyby coś było to powinno już być widoczne na teście.
Oczywiście schizuję, że może jest ta pozamaciczna, ale beta jest tak niska i tak wolno przyrasta, że dlatego nie widać jeszcze na teście. Wiem, że to może być irracjonalne, ale kto mnie lepiej zrozumie niż Wy ;)
Nie pozostaje nic innego jak czekać na @ - każdy nowy cykl daje nowe szanse :)

klaudiaanita gratulację 😘
Trzymam kciuki!
 
reklama
A Ty robisz testy ciążowe w tych twoich 60 dniowych cyklach? Bo pamiętam ostatnio też mówiłaś, że to cykl długi, że to normalne a się okazało że ciąża... Skończyło się przykro, ale jednak była. :(
Wtedy zrobiłam testy ciążowe bo pierwszy raz luteina nie wywołała mi okresu i to było dla mnie dziwne.
 
Jeśli pojawiła się krew to lekarz nie mówił żeby to traktować jako 1dc? Brałaś na wywołanie tak?
Właśnie to tylko kilka kropli krwi a rano już nic.
Zapomniałam dopytać czy jak dostanę @to mam odstawić te tabletki czy wybrać do końca ...
A tu chyba żadna nie brała tych tabletek Provera?
 
reklama
Dziewczyny to znowu ja plamienie ustępuje więc powtórzyłam test ale nie z porannego moczu i kreseczka ciemnieje A bety nie mam możliwości zrobić ☹ lekarz dopiero jutro A obdzwoniłam w zasięgu 50 km i nikt nie ma wolnego terminu 😡 na już A na IP nie chcę jechać a wy co myślicie o dzisiejszym teście?
 

Załączniki

  • 20200727_102313.jpg
    20200727_102313.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 103
Do góry