reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Czyli tak patrząc to miałam endometrium jakbym była dopiero co po owulacji? To w ogóle niemożliwe :/
Ile się utrzymuje takie endo? Aż w końcu zacznie się zluszczac do okresu tak?
 
Czyli tak patrząc to miałam endometrium jakbym była dopiero co po owulacji? To w ogóle niemożliwe :/
Ile się utrzymuje takie endo? Aż w końcu zacznie się zluszczac do okresu tak?
Tu o jednostkę chodzi , podaje się w mm (milimetrach ) a Ty napisałaś w centymetrach, nie pomiliłas się ? Może miało być 6 mm a nie cm ? J
 
Ja wiem, że nie jesteś w ciąży, ale może masz taką wiedzę. Ile może być w ciąży? Ja miałam teraz ok. 6 cm, ale zobaczę za 2 tygodnie ile będzie bez '' ciąży''
Endo co miesiąc szykuje się do ciąży, więc w ciąży może osiągnąć troszkę ponad 15mm np 18mm.ale na początku zapewne ma 15mm... Zmień lekarza jak najszybciej 🙏
 
Dobra... Teraz to już w ogóle zaczynam myśleć co jest grane.... Nie chcę usprawiedliwiać gina, ale może się pomylił, nie wiem. Obiecuje, spróbuję ostatni raz do niego iść, choć mega się boję, bo 2 dni później odprawiam córki urodziny i nie chciałabym mieć zrabanegi humoru, ale dla zdrowia trzeba zacisnąć zęby. No nic mam od ciebie i coci pewne wskazówki, mam nadzieję, że lekarz się pomylił i dobrze mnie skieruje na następne badania. O mamo.... Twraz sobie wyobraziłam ile to jest 6 cm.
Poza tym, tam jest podane, że najlepiej będzie między 20 a 24 dniem, (jak ki się zacznie okres) to będzie jakoś 14 dc (z opóźnieniem 1 dnia) zaś 26/27 listopada by mi się zgadzało, bo będę w 20/21 dc a później weekend, a po week mąż już nie pomoże żeby zostać z małą
 
reklama
Nic straconego, zrob test po terminie @
Dziękuję za miłe powitanie. :) Mam blisko pięcioletnią niepełnosprawną (ale fantastyczną) córeczkę, którą udało nam się zmajstrować w pierwszym miesiącu prób. Takie mieliśmy szczęście. Pierwszy miesiąc i się udało! Teraz chyba nie będzie tak łatwo. Staramy się trzeci cykl. Przy drugim podejrzewałam, że jestem w ciąży, okres się spóźniał 6 dni... Zrobiłam test, negatywny i na drugi dzień dostałam miesiączkę. ;) W tym cyklu chciałam się nie nakręcać, tym bardziej, że niezbyt się nawet kochaliśmy z narzeczonym, bo załatwiamy kredyt na mieszkanko, latanie po bankach i takie tam... Cykl zaczął mi się 8 października, owulacja teoretycznie powinna być 24., a zbliżenia były tylko dwa: 22. i 26.10... 27. i 28. października miałam bardzo dziwne skurcze macicy, co nigdy mi się nie przydażyło wcześniej... Czułam je praktycznie całe dwa dni, nawet w nocy. Cały czas utrzymuje mi się temperatura 37.2 - 37.3. Spodziewana miesiączka następna za dwa dni - 7.10. I naprawdę wierzyłam, byłam pewna, że to ciąża! Że się udało... Przez te skurcze, wbiłam sobie, że to implantacja i już się tak cieszyłam. :( Dziś zrobiłam test... Negatywny... I takie załamanie. :( Myślałam, że to mogła być implantacja, te skurcze, ale tu na forum doczytałam, że czasem sperma może wywołać skurcze macicy i mogło to być to... Niby nigdy tak nie miałam, ale skoro tak może być, to pewnie to... I teraz mam takiego doła, bo głupio się już nakręciłam. :(
 
Do góry