reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
O, faktycznie zle napisałam - skupiłam się na wypowiedzi Hery [emoji2360] Poprawiam się - jak dziewczyny macie wiedzę a na pewno macie to podpowiedzcie. Dzięki Coca za linka- biore się za lekture

Ale ja tak na chama się wprosiłam, spokojnie [emoji1787] forum publiczne, każdy wrzuca swoje 3 grosze [emoji16]

Lecę spać bo się zasiedziałam a pobudki mam niemiłosiernie wczesne. Dobrej nocy wszystkim [emoji2320]
 
Milej nocy i dziękuję za opamiętanie mnie, naprawdę dziękuję [emoji3531]
Ale ja tak na chama się wprosiłam, spokojnie [emoji1787] forum publiczne, każdy wrzuca swoje 3 grosze [emoji16]

Lecę spać bo się zasiedziałam a pobudki mam niemiłosiernie wczesne. Dobrej nocy wszystkim [emoji2320]
 
Bierzesz CLO ono podobno zjada endometrium może jest go mało i nie ma sie co złuszczać. ? Po plamieniach normalnie krwawisz ? 🤔
To moje 2 podejście z clo, wcześniej rok temu miałam stymulacje z nim. Endo super zawsze na monitoringu w okolicach 10/11/12mm także tu też nie problem.
Po odstawieniu anty, jak już cykl mi się wyrównał mam inny okres niż przed. Cykl mi się skrócił do 26dni okres mam 3 dni i raczej należy do skąpych, choć z skrzepami (mój Gin mówi, że jak są skrzepy to nie można mówić, że skąpy okres 😅) też to monitorowała, ale według niej ilość krwi mieści się w normie. Teraz już rzadziej, ale plamie dzień przed, rano wstaje następnego dnia i się wszystko rozkręca 🙃
 
Jak już czytasz, to czytaj wszystko dokładnie. Tamten temat już skończony, próbuje się poprawić i wyskakujesz znowu żeby coś wywolac. Napisałam, że zrozumiałam i unioslam się duma. Nie rozumiem po co następna osoba ma to pisać, skoro przyznałam się do błędu? Ja pierdziele....
Pisałam ta wypowiedz na kilku stronach w tył, kiedy zaatakowałaś coce. Dopiero później doczytałam ze doszłyście do porozumienia. Wiec przepraszam.
Życzę cierpliwości i miłego wieczoru 🤗😁😍
 
W sensie?
Teraz patrzył i mówił ile ma i mówił że ciążowe.
Mam mega obfite miesiączki, biorę na wspomaganie hemorigen (nie femina) żeby tak dużo nie leciało. Czy to może być z endometrium?
Wiesz co... Pójdę do gina za 2 tygodnie 19 listopada, i dowiem się ile ma (skoro tamto ponoć ciążowe, sama nie wiem co myśleć)
6cm to dużo za dużo [emoji33]
 
Coci nie zaatakowałam person, bardziej here, ale myślę, że już jest Oki.
Proszę doczytujcie komentarze, bo później takie kwiatki wychodzą.
Nic się nie dzieje, chciałaś dobrze, i zrobiłas, ale już po czasie kiedy ja już zaczynałam sobie układać w głowie [emoji6]
Dziękuję za ten komentarz [emoji3531]
Pisałam ta wypowiedz na kilku stronach w tył, kiedy zaatakowałaś coce. Dopiero później doczytałam ze doszłyście do porozumienia. Wiec przepraszam.
Życzę cierpliwości i miłego wieczoru [emoji847][emoji16][emoji7]
 
W sensie?
Teraz patrzył i mówił ile ma i mówił że ciążowe.
Mam mega obfite miesiączki, biorę na wspomaganie hemorigen (nie femina) żeby tak dużo nie leciało. Czy to może być z endometrium?
Wiesz co... Pójdę do gina za 2 tygodnie 19 listopada, i dowiem się ile ma (skoro tamto ponoć ciążowe, sama nie wiem co myśleć)
Endo od 9mm do maks 15mm w 2 fazie po owu . 6cm =60mm
 
reklama
Tak, 7.11 🙈 No właśnie tak tu na forum w jakimś poście wyczytałam i kilka dziewczyn to potwierdzało... 🤷 I że podobno może to nawet poród przyspieszyć, że niektórzy lekarze nawet zalecają stosunki właśnie pod koniec ciąży, bo sperma może wywołać delikatne skurcze macicy, które mogą wywołać poród. 🤔 Mi przy poprzedniej ciąży to nie pomogło (już wtedy słyszałam, że stosunek może przyspieszyć poród, ale myślałam, że chodzi o aktywność fizyczną może po prostu), bo musieli mi koniec końców wywoływać. ;)
Superma ma takie właściwości. Tak samo jak orgazm wywołuje skurcze macicy. Temu przy zagrożonej ciąży seks jest zakazany 😉
Co do zagnieżdżenia 3dpo to mało prawdopodobne, bo w końcu ten pęcherzyk też potrzebuje czasu, żeby tą drogę przebyć. Aczkolwiek kto wie, może jesteś jednym z niewielu takich przypadków 😉
 
Do góry