reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Jak już czytasz, to czytaj wszystko dokładnie. Tamten temat już skończony, próbuje się poprawić i wyskakujesz znowu żeby coś wywolac. Napisałam, że zrozumiałam i unioslam się duma. Nie rozumiem po co następna osoba ma to pisać, skoro przyznałam się do błędu? Ja pierdziele....
Mamba.. wyskoczę teraz jak Filip z konopii, normalnie nie komentuje, tylko uważnie czytam co tu piszecie, ewentualnie za porada dopytuje specjalistek w temacie.
Chyba trochę zbyt emocjonalnie podchodzisz do sprawy i chciałabys aby wszystko kręciło się wokoło Ciebie.. a jak dziewczyny się faktycznie zainteresują to naskakujesz na nie ze nie maja empatii.. dziewczyno, idz na spacer, ochłoń i wróć ze świeżym podejściem do sprawy. Bo siejesz tu młyn, obwiniasz wszystkich tych, którzy chcą Ci pomoc a sama udajesz ze jesteś bez winy.. nie odpowiada Ci tu atmosfera to nikt Cię nie zmusza abyś tu zaglądała.. pchasz się na sile tam gdzie Cię nie chcą i próbujesz oczerniać inne dziewczyny.
Nie na tym to forum ma polegać aby skakać sobie do gardeł. Myśle ze więcej wyrozumiałości i będzie dobrze.
 
Ciąża urojona nie musi trwać 9 miesięcy 🤷‍♀️ poza tym czy wychodzą Ci wyraźne kreski, czy ledwo widoczne? Ciężko mi powiedzieć dlaczego się tak dzieje,bo nie powinno. Testy bywają fałszywie negatywne ale niezwykle rzadko fałszywie dodatnie 🤷‍♀️ jeśli za każdym razem dochodzi do zapłodnienia ale przy zagnieżdżaniu się kończy, to trzeba zbadać hormony odpowiedzialne za poronienia i prawidłową implantacje: FSH, LH, progesteron, estradiol, testosteron, hormony tarczycy, prolaktyna 💁‍♀️
Hera, a możesz rozszerzyć (oczywiscie jeśli masz taka akurat wiedzę) w jakich dniach cyklu zrobić te badania co wymieniłaś prócz tarczycy bo już zrobiłam?
 
Zdaje mi się, że ma checi itd. Jeszcze przed 2 ciąża chciał mi akurat robić badania, a zaszłam w ciążę i był zonk. Nie wiem, no totalnie nie wiem jak się odnieść do tego. Lubię go jako lekarza, spróbuję ostatni raz. Jest tu was dużo, myślę, że pomożecie mi w tym czy lekarz dobrze mnie kieruję i jakie chce zrobić badania. Nie chcę latać od lekarza do lekarza, być może jest dobry w te klocki, nie wiem [emoji17]
Za 2 tygodnie idę do niego to się przekonam co i jak.
Nie wiem. Powinien conieco wiedzieć, ale pytanie ile ma chęci. Moja poprzednia ginekolog olewała moje plamienia przed miesiączka które potrafiły trwać 7-9 dni. Kazała przyjść jak już zajdę w ciąże i tyle, prog w normie to może taki urok. Nie chciała żebym się upewniła czy miewam owulacje, bo po co. Raz złe zdiagnozowała mi cykl bezowulacyjny (owulacja przesunięta). Obecna gin chce znać sytuacje hormonalna tym bardziej, ze jeden jajnik wskazuje na PCO wiec wskazała dodatkowe badania i dała mi coś na plamienia. Normalnie ze mną rozmawia i kieruje, mówi co dalej, tłumaczy, już ma plan. Tamta nawet nie zauważyła, może mam policystyczny jajnik.

Wiedza to jedno, ale chęci lekarza to drugie.
 
No to ja tak z czapki wylecę.... To jak wam się okresy zaczynają? W sensie takim, że ja np. Mam od rana plamienia, kawa z mlekiem, później bardziej krwusto na wieczór, a rano lub koło południa okres (no takie silniejsze plamienie, ale już krwiste)
To dobrze czy źle?
Później natomiast już okres normalny, tak z czapy poleci, bo mam obfite miesiączki
 
reklama
Do góry