reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Witam😉 my z partnerem też zaczęliśmy się starać.. Mam jednak pytanie brałam tabletki microgynon 21 przez ostatnie 3 Mc wcześniej po 4 latach brania zrobiłam sobie przerwę na 3 Mc i w kwietniu znowu zaczęłam je brać.. Potem uzgodniliśmy z partnerem że staramy się o wspólne dziecko.. Mamy po 32 lata a ja mam dwóch synów z pierwszego małżeństwa.. Czy to możliwe żeby płodność wróciła mi w pierwszym cyklu po odstawieniu.. 😏? Obserwuję swoje ciało, badam szyjkę i śluz mam wrażenie że się zmienił.. Miesiączkę po odstawieniu tabletek miałam 18 lipca.. Myślicie ze może się udać już za pierwszym podejściem?
Pozdrawiam i trzymam za was kciuki
Cześć,
Ja odstawiłam tabletki pod koniec maja, a w zeszlym tygodniu wyszly mi pozytywne testy, także udalo się w 2 cyklu po odstawieniu 😊
 
Nie jeszcze nie. Po tych lekach na wywołanie przychodzi na 15 dni po odstawieniu. Także jeszcze 6-7 dni.
A Ty robisz testy ciążowe w tych twoich 60 dniowych cyklach? Bo pamiętam ostatnio też mówiłaś, że to cykl długi, że to normalne a się okazało że ciąża... Skończyło się przykro, ale jednak była. :(
 
Ja robiłam dzisiaj test w nocy
Jest kreseczka ale cieńka jakaś..
Tylko Beta prawdę mi powie,zrobię za kilka dni
Chciałbym bardzo żeby było dobrze

1FDCB917-1608-4084-8750-FD386741AD6C.jpeg
 
reklama
Do góry