reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Hej po weekendzie :)

Nie ma jeszcze z dziś testow? Liczyłam że posypią się kreseczki [emoji3059]

Ja również czekam na @ . Wczoraj wzięłam ten lek , wieczorem pojawiła się krew a rano już nic. Jajniki bolą , dziś 60 dzień cyklu. Identycznie miałam rok temu jak puste jajo było i zabieg... Tylko wtedy cieszyłam się ciąża a teraz to czekanie...
 
reklama
Witam😉 my z partnerem też zaczęliśmy się starać.. Mam jednak pytanie brałam tabletki microgynon 21 przez ostatnie 3 Mc wcześniej po 4 latach brania zrobiłam sobie przerwę na 3 Mc i w kwietniu znowu zaczęłam je brać.. Potem uzgodniliśmy z partnerem że staramy się o wspólne dziecko.. Mamy po 32 lata a ja mam dwóch synów z pierwszego małżeństwa.. Czy to możliwe żeby płodność wróciła mi w pierwszym cyklu po odstawieniu.. 😏? Obserwuję swoje ciało, badam szyjkę i śluz mam wrażenie że się zmienił.. Miesiączkę po odstawieniu tabletek miałam 18 lipca.. Myślicie ze może się udać już za pierwszym podejściem?
Pozdrawiam i trzymam za was kciuki
 
Jeszcze miesiac czekam aż mina 3 miesiące od zabiegu plus tak zbijam homocysteine i dodatkowo uzupełniam braki, które mi wyszły w badaniach. Znalazłam super dietetyczke, która mnie suplementuje 😉👌
Czym znikasz homocysteine ? Ja mam 8 I biorę folian i modulator homocysteiny tej firmy solgar. I właśnie jutro idę zbadać proga i chyba sobie sprawdzę ta homocysteine i kwas foliowy. Boje się badac proga bo się okaże czy miałam owu czy znowu nie :(
 
Hej dziewczyny, ja od wczoraj walczę z mega ostrym bólem sutkow. Nie bolą całe piersi, ale tylko sutki, nie mogę się dotknąć, w biustonoszu idę tylko jak wychodzę z domu. Pierwszy raz tak miałam, zawsze na @ to bóla mnie całe piersi...
 
Czym znikasz homocysteine ? Ja mam 8 I biorę folian i modulator homocysteiny tej firmy solgar. I właśnie jutro idę zbadać proga i chyba sobie sprawdzę ta homocysteine i kwas foliowy. Boje się badac proga bo się okaże czy miałam owu czy znowu nie :(

To ładny poziom. Ja mam kwas w normie, ale homocysteine wysoko, mam mthfr. Biore cały kompleks Wit b tam jest b12, b6, folian, choline, nac. Plus jeszcze parę innych witamin poza tym 😉
 
A takie kłucia w jajniku z którego była owulacja są normalne w ciąży? Nie musi oznaczać pozamacicznej?
Przepraszam, że tak świruję, ale wolałabym już zobaczyć jedną kreskę niż cieszyć się dwoma żeby potem znów dostać kubeł zimnej wody i to okrutne poczucie straty.
Chyba za wcześnie na jakikolwiek ból z powodu ciąży pozamacicznej z tego co pamiętam :) Nie martw się tylko zrób test :) Trzymam kciuki!
 
Hej po weekendzie :)

Nie ma jeszcze z dziś testow? Liczyłam że posypią się kreseczki [emoji3059]

Ja również czekam na @ . Wczoraj wzięłam ten lek , wieczorem pojawiła się krew a rano już nic. Jajniki bolą , dziś 60 dzień cyklu. Identycznie miałam rok temu jak puste jajo było i zabieg... Tylko wtedy cieszyłam się ciąża a teraz to czekanie...
Jeśli pojawiła się krew to lekarz nie mówił żeby to traktować jako 1dc? Brałaś na wywołanie tak?
 
Witam😉 my z partnerem też zaczęliśmy się starać.. Mam jednak pytanie brałam tabletki microgynon 21 przez ostatnie 3 Mc wcześniej po 4 latach brania zrobiłam sobie przerwę na 3 Mc i w kwietniu znowu zaczęłam je brać.. Potem uzgodniliśmy z partnerem że staramy się o wspólne dziecko.. Mamy po 32 lata a ja mam dwóch synów z pierwszego małżeństwa.. Czy to możliwe żeby płodność wróciła mi w pierwszym cyklu po odstawieniu.. 😏? Obserwuję swoje ciało, badam szyjkę i śluz mam wrażenie że się zmienił.. Miesiączkę po odstawieniu tabletek miałam 18 lipca.. Myślicie ze może się udać już za pierwszym podejściem?
Pozdrawiam i trzymam za was kciuki
Nie nastawiałabym się na 1 rzut :) Mimo prawidłowych @ po odstawieniu tabletek owulacja nie musi występować, tak mi tłumaczyli gine-endo. Nawet u pary bez tabletek zaskoczenie w 1 cyklu starań jest naprawdę bardzo rzadkie. Ale oczywiście wszystko jest możliwe :)
 
reklama
Do góry